Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: RombPodlaski »

Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?
I ile to może być roznie?
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Ignis »

Na pewno się da, bo ludzie nie od dzisiaj z takich automatów na forexa korzystają.
Czytałam gdzieś, że nawet kilkadziesiąt procent całego handlu na forexowym rynku walut to specjalne algorytmy czyli właśnie automaty.
A skoro tyle tego jest to się da, jakby się nie dało, to by ich nikt nie tworzył
Tu masz całkiem ciekawy artykuł http://www.prop-trading.pl/automaty-tra ... -manualny/ właśnie co do porównania handlu na automacie fx a samodzielnie
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: RombPodlaski »

o , dziękuję, nie słyszałam nawet o czymś takim jak proptrading, wiec wrzucę sobie to na wieczór do lektury
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Ignis »

I jak , rzuciłaś okiem? Chętnie posłucham jak wrażenia
Awatar użytkownika
Tikabum
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:18

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Tikabum »

Podobno się da, mam kilku znajomych którzy zarabiają na automatach ale nie chcą się podzielić na jakich...
Ja się przyglądam temu całemu proptradingowi co piszecie,
nawet znalazłem więcj info na blogu jakiejś babki: https://aleksandraniedzielska.pl/catego ... ktywsieci/ i tam czytam aktualności, ale ogólnie jeszcze mi sporo wiedzy brakuje żeby się zdecydować i wyskoczyć z kasy. No ale ja mam taki trochę opóźniony zapłon, wiec to potrwa
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Ignis »

też się nie dziwię, że nie chcą się podzielić, to trudny rynek więc pewnie żeby znaleźć dobry automat na forex to trochę ich to kosztowało
Awatar użytkownika
sars_2002
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:28

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: sars_2002 »

Wystarczy po prostu część swoich oszczędności zainwestować w systemie XTB na przykład w surowce i już. To jest inwestycja bardzo opłacalna na start, trzeba tylko zagłębić się minimalnie w temat i można wypróbować demo w systemie xtb na start.
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Ignis »

Właśnie w przypadku proptradingu na automacie nie trzeba się zagłębiac w temat,
bo wszystko robi automat, no i nie trzeba wykładać własnych srodków do handlu,
tylko kupujesz sobie jednorazowo strategie, firma Ci udostepnia kapitał ich i to ich kasa dla Ciebie gra.

Dlatego to o wiele wygodniejsze niż samodzielne próby trejdowania
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: venduin »

Zastanawiam się na ten moment jakie są najlepsze platformy forex wiadomo kryzys dotyczył wszystkich, powoli sie kazdy odradza. Jezeli jest tu ktos doswiadczony to prosze o kontakt i jakies wskazowki, porady.
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Ignis »

venduin pisze: ↑23 lip 2020, 20:12 Zastanawiam się na ten moment jakie są najlepsze platformy forex wiadomo kryzys dotyczył wszystkich, powoli sie kazdy odradza. Jezeli jest tu ktos doswiadczony to prosze o kontakt i jakies wskazowki, porady.
Myślę, że to bez różnicy która platforma forex jest najlepsza,
jak się nie ma umijetnosci handlowych, tradingowych (tu) i psychiki wyrobionej, to nawet cud platforma nie pomoże
Awatar użytkownika
pakosia
Posty: 72
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:49

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: pakosia »

Jeśli chcecie zarabiać, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://smarttrader.pl/szkolenia-forex/ . Smarttrader Szkolenia Forex to dobre rozwiązanie dla początkujących oraz osób, które są już uczestnikami tego rynku i wciąż nie zarabiają. Tylko odpowiednia wiedza daje nieograniczone możliwości. Wszystkiego można się nauczyć. Szkolenia Forex pozwalają osiągnąć zysk.
Owęn

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Owęn »

Uważam, że zarabianie na rynku Forex i handlu może być całkiem udane. Ogólnie rzecz biorąc, jest to obszar, w którym zawsze są pieniądze. Myślę więc, że każdy powinien zdecydowanie spróbować i jestem pewien, że nie pożałują. Naprawdę warto, jestem pewien, że nie pożałujesz.
Sętka

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: Sętka »

Ci, którzy nie znają wystarczająco wiarygodnych brokerów i dobrych giełd, lepiej tego nie robić. Wielu moich znajomych będąc nowicjuszami w tej branży współpracowało jednak z programami partnerskimi tej firmy z platforma, handlowa, trading https://www.robomarkets.pl/forex-trading/assets/stocks/ To naprawdę okazało się dobrym wyborem i dlatego myślę, że w takiej firmie zdecydowanie warto przyjrzeć się wszystkim, którzy chcą zarabiać na giełdzie.
nótella

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: nótella »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://vitasol.com.pl/
śoft

Re: Automaty forex - da się na tym faktycznie zarabiać?

Post autor: śoft »

Tak, możesz zarabiać na handlu. Ale lepiej jest w tym celu skorzystać z usług zaufanych brokerów internetowych. Osobiście współpracuję z Super Forex. Tutaj https://superforex.com/ znalazłem wiele korzyści, które do mnie przemówiły. Przede wszystkim dano mi możliwość handlu z zaledwie 1 dolarem na koncie. A także wiele różnych bonusów. Dzięki któremu możesz zwiększyć swoje saldo do handlu.
ODPOWIEDZ