BHP i ochrona zdrowia - ISO

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:08

BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Kleo »

Bardzo gorąco polecam firmę adees.net. Zajmuje się ona certyfikacją ISO 45001 – związaną z BHP i ochroną zdrowia. Zapraszam na ich stronę internetową po więcej informacji. To renomowana firma.
Awatar użytkownika
Kluka
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:59

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Kluka »

Do takich szkoleń BHP najlepiej wynająć zewnętrzną firmę, która ma doświadczenie w temacie. Wiem, że oni https://www.sdps.com.pl/ są od 12 lat na rynku i przeszkolili tysiące osób. Wiedzą więc jak zrobić to skutecznie i w zgodzie z literą prawa. Sprawdź, bo nie wiem czy wiesz, ale za brak takich szkoleń grożą kary.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Ereks »

Jeśli natomiast będziecie potrzebowali rzetelnej pomocy w zakresie zachowania bezpieczeństwa swoich pracowników i chodzi mi tutaj przede wszystkim o ochronę budynków, magazynów itd. to warto zwrócić uwagę na https://saippsecurity.pl/ ponieważ świadczą tego typu usługi w Warszawie, a z ich pomocą pójdzie Wam to nie tylko łatwiej, ale też sprawnie zareagują na wszystkie próby włamań.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: rudaa »

BHP jest bardzo ważnym aspektem każdej firmy. Także trzeba pod tym względem odpowiednio przygotować swoją działalność. Na stronie https://www.bhp-gabi.pl/k11,ochrona-nog.html możecie sobie zamówić porządne ochronne obuwie, a także ubrania, różne artykuły bhp.

ermitaż kraków lubicz
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: venduin »

Zgadzam się, że bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu, a nawet polecam sklep https://www.egsystem-sklep.pl/ w którym możecie zamówić niektóre akcesoria BHP. Specjalizują się głównie w branży elektrycznej, ale nie tylko dlatego sądzę, że warto do nich zajrzeć. Mają dobre ceny, a oprócz tego często można trafić na promocje.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: zereus »

Jeśli chodzi o szkolenia BHP to tego rodzaju szkolenia organizuje też firma Most Wanted https://www.mfszkolenia.pl/ z Warszawy. Mają szeroki wybór kursów i szkoleń i doskonałą kadrę. Oprócz szkoleń BHP znajdziecie u nich szkolenia m.in. z takich dziedzin jak podatki, prawo pracy, umowy cywilnoprawne czy ubezpieczenia społeczne. Ja ze swojej strony jak najlepiej oceniam tę firmę.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Kamilla36 »

Szkolenie BHP wnosi wiele do firmy i pracowników. Przekazuje im wiedzę, dzięki której będą wiedzieli jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Na stronie: https://kursbhp.com/ jest oferta firmy, która organizuje takie szkolenia on-line co jest bardzo wygodne i oszczędne, bo między innymi nie trzeba organizować sali konferencyjnej.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Badaka »

Z pewnością tu też oferta od https://ozonatory.eu wam się przyda. Teraz w firmach koniecznością są środki do dezynfekcji. Znajdziecie tu takie akcesoria, także i świetne ozonatory.
Łymek

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Łymek »

Jeśli chodzi o ochronę i odzież BHP to ja szczególnie polecam sklep https://sprzet-poz.pl/artykuly-bhp ponieważ mają dobre ceny i duży wybór dobrej jakości produktów. Ja ma od nich gogle i Drager X-pect 8510. Bardzo łatwa regulacja, do tego świetnie przylegają do twarzy i nie cisną. Są dobrze wyprofilowane, więc naprawdę leżą jak ulał i podczas pracy chronią odpowiednio oczy.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: tristan »

W sprawie wysokiej jakości szkoleń BHP to z Wrocławia wartą uwagi jest firma Renmak Centrum BHP http://renmak.pl/ U nich możecie liczyć na szkolenia na wysokim poziomie (szkolenia wstępne i okresowe), świetnych instruktorów i stawki z gatunku rozsądnych, także warto sobie ich zapamiętać. U nas to oni obsługują firmę pod względem BHP, oprócz szkoleń zajmują się też m.in. sporządzaniem instrukcji stanowiskowych i innych niezbędnych dokumentów z zakresu BHP.
Piękna22

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Piękna22 »

W zakresie BHP i szkoleń z tego zakresu najlepiej skontaktować się z firmą która ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Osobom z stolicy doradzam udać się do firmy https://www.tarbonus.pl/pl/kontakt/5-oddzia-warszawa/ gdzie mogą odbyć takie szkolenia. Nawet teraz w dobie pandemii oferują szkolenia online lub jako samokształcenie więc nic nie tracisz.
bhpikuś23

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: bhpikuś23 »

znaki ewakuacyjne to bardzo profesjonalny wykonawca znaków ostrzegawczych, nakazu lub znaków przeciwpożaowych. Bez względu jaką działalnością się zajmujesz to na tej stronie znajdzie w super cenach w ich sklepie świetny towar.Polecam zobaczeć.
łajka

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: łajka »

kazdy pracodawca ma obowiazek dbac o przepisy bhp w pracy... no i warto tez wspomniec o ochronie srodowiska. my od jakiegos czasu korzystamy z uslug https://bhphaczkowska.pl/ochrona-srodowiska/ swietna firma, lata doswiadczenia,nieoceniona pomoc
barykadować

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: barykadować »

Ja również jestem zainteresowany tematem szkoleń BHP, ponieważ pracuję w tej branży. Jak jesteście zainteresowani, skąd profesjonaliści w swoim fachu czerpią wiedzę, to sprawdźcie stronę firmy Blog-Glovex : http://blog-glovex.pl/ . Raczej nie będziecie zawiedzeni, bo mają naprawdę sporo przydatnych informacji na swojej stronce.
Awatar użytkownika
Alicja00
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:45

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: Alicja00 »

Szkolenia BHP są niezwykle ważne bo tutaj chodzi w końcu o bezpieczeństwo. Sama zdecydowałam się na taki kurs w https://kursy-lingwista.eu/ który odbył się online. Dzięki niemu znacznie poszerzyłam swoją wiedzę w tym temacie, a po zakończonym kursie mogła zdecydować czy chcę otrzymać zaświadczenie drogą mailową, czy jego oryginał pocztą.
JamesŚ

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: JamesŚ »

Jeżeli jesteśmy w temacie bhp to warto poświęcić chwilę i rozeznać się w nowościach odzieżowych bhp. Od kilku miesięcy regularnie zamawiam ubrania z firmy BHP PARTNET z Poznania i są to głównie buty https://www.bhppartnersc.pl/obuwie-robocze.html. Jak wiadomo obuwie bhp - buty robocze zabezpieczają stopy użytkującego ich właściciela przed zagrażającymi im niebezpieczeństwami podczas wykonywania przez niego czynności zawodowych. Ja nieraz już doświadczyłem sytuacji w, której but ochronny uratował moją stopę przed urazem.
aliss

Re: BHP i ochrona zdrowia - ISO

Post autor: aliss »

U mnie w firmie wiele elementów musimy dopracować, ale ja Wam powiem, że na pewno będzie to coś takiego jak gaśnica płynowa , bo bez tego nic nie poradzimy. W sumie taka gaśnica ma nas zaprowadzić przede wszystkim do tego, by bezpiecznie użytkować poszczególnych sprzętów. Jak sądzicie?
ODPOWIEDZ