butelka termiczna

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Staśu2131

butelka termiczna

Post autor: Staśu2131 »

Cześć, stosujecie filtr do wody? Woda z kranu w większości miejsc w Polsce jest zdatna do spożycia mimo to wiele osób niepotrzebnie kupuje wodę butelkowaną. Potrzebna jest butelka termiczna aby mieć do czego nalewać wodę prosto z kranu. Wiedzieliscie o tym?
Amiłka

Re: butelka termiczna

Post autor: Amiłka »

Ja mam filtry do wody https://aquasystem.pl/ To jest genialna sprawa. Nie trzeba już jeździć po wodę butelkowaną, dodatkowo jak ktoś kupował w plastikowych butelkach to z takiego filtra ma teraz o wiele zdrowszą, są różne filtry ,większość nawet mineralizuje wodę ,to bardzo wygodne rozwiązanie i oczywiście zdrowe.
Hańka

Re: butelka termiczna

Post autor: Hańka »

Próbowałam, ale nic mi nie zastąpi smaku gazowanej mineralnej wody. Ja codziennie piję jej ok 2,5 l. Dzbanek, cytryna, lód i ogórek - polecam gorąco <3

Dla osób które lubią taki rodzaj rozrywki mam jeszcze jedną informację: Kupując za 10 zł (minimum) wodę Staropolanki możesz zarejestrować paragon i wziąć udział w loterii. Nagrody to pieniądze.


www.loteriastaropolanka.pl
Zośka

Re: butelka termiczna

Post autor: Zośka »

Korzystacie z filtrów do wody? Ja widziałam na stronie https://sapling.com.pl/proces-dzialania ... to/dziala/ wiele ciekawych i pomocnych informacji jeśli chodzi o filtry do wody. Poczytajcie jak one działają i które warto kupować.
ODPOWIEDZ