Co na ból głowy?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Co na ból głowy?

Post autor: Monik87 »

Jeśli szukacie odpowiednich środków przeciwbólowych, to powinniście zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i samemu przekonać się o tym, co będzie dla Was najlepszą opcją. Warto mieć to na uwadze, szczególnie jeśli cierpicie na cykliczne bóle.
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Co na ból głowy?

Post autor: Ignis »

a po co do razu się lekami faszerować?
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Co na ból głowy?

Post autor: marmaj77 »

Jeśli macie chroniczne bóle głowy to zgłoście się do lekarza bo to moga być czasem poważne sprawy na tle neurologicznym. Tu macie dobry ośrodek leczniczy https://www.neuro-care.pl/ Aktualnie diagnozują pacjentów poprzez Skype czy telefon, ich lekarz może wam też wystawić receptę czy L-4.
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Co na ból głowy?

Post autor: Bellana »

Jeśli nie pomagają nam tabletki przeciwbólowe przez dłuższy czas to trzeba isc po konsultację do swojego lekarza.Ja tak robię, chodzę do przychodni Nasz Lekarz i tez miałam taki problem z bólami głowy. Okazało się ze mam za wysokie ciśnienie. Dobrze ze mamy tam tez kardiologa od razu mogłam iśc na konsultację.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Co na ból głowy?

Post autor: annik »

U mojej siostry sprawdziły się pijawki. Na zabiegi chodziła do Centrum Leczenia Ran z Warszawy. www.centrumleczeniaran.pl/ bo to profesjonalna placówka i wszystko odbywało się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny. Zdecydowanie mogę tę starą metodę doradzić, jest skuteczna.
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: Co na ból głowy?

Post autor: paczaj »

Jeśli macie przewlekłe bóle głowy to warto oprosić lekarza o wizytę u specjalisty neurologa, tutaj https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/neurolog/ macie ofertę poradni neurologicznej w której mają dobrych specjalistów. Zajmą się wami profesjonalnie, moja mama tam chodziła i chwaliła ich.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Co na ból głowy?

Post autor: codzienny »

Faktycznie na pewno również warto jest badać sobie regularnie ciśnienie gdyż dzięki niemu jesteśmy w stanie stwierdzić więcej. Ja dzięki rankingowi ciśnieniomierzy https://najlepszecisnieniomierze.com/ miałem okazję kupić naprawdę bardzo fajne urządzenie w atrakcyjnej cenie.
ewkuś

Re: Co na ból głowy?

Post autor: ewkuś »

Jak bóle głowy nawracają to najlepiej lekarz. Wiem, że teraz nie wszędzie można się dostać. Tutaj poradnia specjalistyczna w świetochłowicach działa normalnie i bez problemu się do lekarza zapiszesz.
EwaŚliwka

Re: Co na ból głowy?

Post autor: EwaŚliwka »

Ja miałam okropne migreny, które wyłączały mnie z życia na kilka dni. Postanowiłam, że zrobię z tym porządek i znajdę przyczynę. Wiadomo, że się trochę obawiałam czy przy okazji nie wyjdzie jakiś guz mózgu albo coś w tym rodzaju. Zgłosiłam sie do tego neurologa https://www.neurolog-gutkowski.pl/kontakt , który zlecił mi wszystkie badania i co najważniejsze nic złego nie wyszło. Dostałam leki i migreny są mniej dokuczliwe albo niema ich wcale.
oliś55333

Re: Co na ból głowy?

Post autor: oliś55333 »

Jeśli chodzi o konkretną przychodnię, to https://medkorn.pl/ jest godne uwagi. Tam każdy otrzyma należytą pomoc, na wysokim poziomie. Do każdego pacjenta podchodzą oni indywidualnie, dokładnie analizują jego przypadek, a potem dostosowują odpowiednie leczenie.
żel

Re: Co na ból głowy?

Post autor: żel »

Ja starałam się nie brać żadnych środków, ale w końcu miałam takie migreny, że nawet z lekami żyć nie mogłam. Poszłam w końcu do lekarza, do neurologa profesora Wojciecha Kozubskiego https://www.poznan-neurolog.pl/oferta/leczenie-migreny z Poznania. On tam prowadzi konsultacje neurologiczne, to świetny lekarz, niesamowicie mi pomógł. Jest doświadczony, rzetelny, no i bardzo sympatyczny, szczerze go polecam.
MartynaŻyśk

Re: Co na ból głowy?

Post autor: MartynaŻyśk »

Ja miałam bardzo duże bóle głowy i podejrzewałam, że to są bóle migrenowe. Zapisałam się na konsultację do neurologa z tego gabinetu
do doktora Gutkowskiego https://www.neurolog-gutkowski.pl/kontakt. Lekarz zalecił mi wszystkie badania i i najczęściej nic nie wyszło ale potwierdziło się, że mam migrenę. Dostałam bardzo dobre leki i głowa mnie już tak nie boli.
ODPOWIEDZ