Czy warto stosować olej konopny?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Pauliną

Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Pauliną »

Stosujecie olejki CBD na wzmocnienie organizmu? Ja stałam przed tym dylematem jakiś czas temu, zastanawiałam się, czy nie wypróbować, jak by się sprawdziły w moim przypadku. Przy okazji, gdzie polecacie je zamawiać? Ja zamawiałam z https://cbdbio.pl/product-category/oleje/ i chwalę bardzo. Regularne spożywanie olejku konopnego może znacząco podnieść jakość życia i poprawić samopoczucie. Wystarczy kropla specyfiku dziennie, by wkrótce zacząć obserwować pozytywne efekty.
pędek

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: pędek »

Jak najbardziej warto. Ja stosuje od jakiś dwóch miesięcy, olejki kupuje tutaj - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23, są bardzo dobrej jakości, z różnymi stężeniami. Moim zdaniem warto czegoś takiego spróbować bo naprawdę bardzo fajnie wpływają na samopoczucie, czuje się bardziej wypoczęta.
dominiśka

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: dominiśka »

Szczerze mówiąc to ja stosuję olej konopny od dłuższego czasu i jestem bardzo mile zaskoczona jego działaniem. Doskonale wpłynął na moje problemy z migreną, a kiedyś ból głowy był po prostu nie do zniesienia. Również zauważyłam zmiany w moim samopoczuciu, czuję się bardziej zrelaksowana. Warto go zamówić w https://biokonopia.pl/17-producenci jak dla mnie oferta jest najlepsza
Marianną

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Marianną »

Ja polecam zaopatrzyć się w naturalne oleje CBD, które mają mnóstwo zdrowotnych właściwości. Koniecznie poczytajcie o nich tutaj : https://cbdbio.pl/product-category/oleje/ Mają nawet działanie przeciwnowotworowe. Zajrzyjcie na ich stronę, gdzie również bez problemu zakupicie produkty z tym składnikiem
ODPOWIEDZ