Dobre biuro rachunkowe

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
ryksa
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 16:54

Dobre biuro rachunkowe

Post autor: ryksa »

Hej. Od niedawna prowadzę własną firmę. Myślałam, że sama dam radę z rachunkowością, ale marnie mi to idzie. Zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z biurem panex.com.pl. Znacie ich? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Wojciech1982
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 19:57

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Wojciech1982 »

Z biurem panex.com.pl współpracuję dobre dwa lata i nie mogę na nich absolutnie narzekać. Wreszcie mam porządek w papierach, a wszystkie sprawy z finansami czy umowami są dopięta na ostatni guzik. Polecam.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:21

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: anulka30 »

Takie biuro rachunkowe powinno być dobrze zorganizowane i do tego pomyśleć o wszystkich nieczystościach jakie magazynują się w takich biurach. Widziałam ciekawe świadczenia tego typu na https://www.bys.pl/uslugi/odbior-odpado ... tucji-biur . Do wywozu odpadów proponujemy pojemniki o różnych pojemnościach.
Awatar użytkownika
jaskier
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:35

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: jaskier »

A nie pomyśleliście o takiej alternatywie jak #biuronakołkach? Fajna opcja zwłaszcza dla tych ludzi, którzy nie mogą do biura stacjonarnego dojechać albo na przykład jak my nie chcemy stracić klienta, to warto do niego podjechac :)
Awatar użytkownika
zofia27
Posty: 39
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:15

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: zofia27 »

Ja również na początku myślałam, że sobie sama poradzę, jednak szybko okazało się, że mam zbyt małą wiedzę i umiejętności dotyczące rachunkowości. Skorzystałam z pomocy biura rachunkowego z Wrocławia. Mają wykwalifikowanych księgowych i doradców, którzy szybko ogarnęli moje niedopatrzenia i problemy.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: marmaj77 »

U mnie dobrze się sprawdza biuro podatkowe „Omnibus” ze Szczecina http://www.omnibusbp.pl/ Mega solidni specjaliści z dużym doświadczeniem i dobrym podejsciem do klienta. Są solidni, dokładni i rzetelni, dlatego dobrze mi się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: zereus »

Sprawdzone biuro rachunkowe w Warszawie to Financial Service Support https://www.fss-finanse.pl/ Współpracujemy już dłuższy czas i jestem z ich usług w pełni zadowolony, bardzo dobrze sie spisują, to firma profesjonalna, solidna i dokładna, na bank dobrze u was się sprawdzi.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: tristan »

Nam od dawna odpowiada biuro rachunkowe FIR z Bydgoszczy https://www.biurorachunkowe-fir.pl/ Mega solidni, ogarnięci fachowcy, dobrze dbają o nasze sprawy, dzięki nim nie muszę się martwić o porządek w papierach. Plusa im daję za korzystne stawki.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Weronika »

A czy kojarzycie może taką firmę jak https://europim.pl/biuro-rachunkowe/ z Tarnowa? Jeśli nie, to polecam zapoznać się z jej ofertą w tym zakresie, bo moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Firma ta działa na rynku od wielu lat, zajmując się profesjonalnie księgowością wielu firm ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
steśki

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: steśki »

Jeśli o moją firmę chodzi to sprawdza nam się fajnie biuro księgowe IRK z Wołomina https://www.biurorachunkowewolomin.com.pl/ Warto na nich postawić, bo będziecie mieć gwarancję solidnie, terminowo i rzetelnie załatwionych spraw a do tego biuro ma zdecydowanie rozsądne stawki i możecie u nich liczyć na fajną obsługę klienta.
ODPOWIEDZ