Doradca kredytowy

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Cekinek
Posty: 33
Rejestracja: 19 lut 2019, 11:57

Doradca kredytowy

Post autor: Cekinek »

Potrzebujesz doradcy, który pomoże Ci dopełnić wszelkich formalności związanych z kredytem? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą e-bankier.pl. Ta firma oferuje najlepsze kredyty i pożyczki.
Awatar użytkownika
mineeely
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:19

Re: Doradca kredytowy

Post autor: mineeely »

Jak widać, sporo opcji tu podrzuciliście. Na pewno z czegoś skorzystam.
Ludzie mają irytujący zwyczaj pamiętania rzeczy, których nie powinni pamiętać.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 121
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Doradca kredytowy

Post autor: milla27 »

Ja mogę zaproponować doradców finansowych z Probitas Finance http://www.probitasfinance.pl/ . Mam do nich pełne zaufanie. Rzetelni, z doświadczeniem. Potrafią mega fajne warunki wynegocjować ;) Współpracowałam z nimi wiele racy i są faktycznie godni polecenia.
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Doradca kredytowy

Post autor: venduin »

Mi w uzyskaniu kredytu pomagał doradca finansowy Toruń konkretniej https://kredytytorun.com/ więc jeżeli jesteście z okolic to polecam skorzystać z ich usług. Jak sami będziecie brać kredyt to się okaże, że oprocentowanie z kosmosu, a oprócz tego ukryte koszty dlatego w myśl powiedzenia przezorny zawsze ubezpieczony ja korzystałem z usług doradców ;)
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Doradca kredytowy

Post autor: magdi »

Nawet w czasie spłaty może być fachowa pomoc potrzebna. Takim przykładem są kredyty we frankach. W razie potrzeby to https://cleverstep.pl/ jest godną polecenia firmą, która pomaga frankowiczom dochodzić swoich roszczeń wobec banku. Sama analiza umowy kredytowej jest bezpłatna i zależy jakie zapisy zawiera. Ale to już wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnią. Umowa i współpraca z nimi też jest klarowna, bez żadnych ukrytych kosztów.
łąga

Re: Doradca kredytowy

Post autor: łąga »

Nikt nie bierze szybko kredytu. Wiadomo, że trzeba się zastanowić nad tym, która opcja będzie dla nas najlepsza. Tutaj https://www.boldinvest.pl/ także można sprawdzić, który kredyt będzie dla nas najlepszy. Specjaliści w tym temacie mogą podpowiedzieć.
ODPOWIEDZ