Drukarka 3D do firmy architektonicznej

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Drukarka 3D do firmy architektonicznej

Post autor: odon »

Cześć! Od lat prowadzę firmę architektoniczną. Wraz z rozwojem technologii zastanawiam się nad tym jak unowocześnić moją firmę. Rozważam zakup drukarni 3D – tak, żeby moi projektanci mogli bez problemu tworzyć namacalne wizualizacje. Myślałem nad tym, żeby wybrać drukarkę https://aemca.pl/drukarki-3d/90-drukarka-3d-da-vinci-10-pro.html – ponieważ ma możliwość kolorowego druku. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Serafin-97
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:18

Re: Drukarka 3D do firmy architektonicznej

Post autor: Serafin-97 »

Drukarka 3D Da Vinci 1.0 Pro to porządny model. Używam go od roku i jestem bardzo zadowolony. Bardzo wygodne jest to, że mogę stosować filamenty różnych firm o danej średnicy. To bardzo ułatwia pracę. 
Paweł

Re: Drukarka 3D do firmy architektonicznej

Post autor: Paweł »

Nie wiem jak z drukarką, ale słyszałem już wiele opinii dotyczących tego, że wizualizacje architektoniczne są bardzo przydatną sprawą przy projektowaniu budynków, wnętrz i nie tylko. Fajnie, że można z takich rzeczy korzystać, niedawno byliśmy skazani jedynie na mało zrozumiałe dla większości plany na papierze.

philips lighting piła praca
saśkir

Re: Drukarka 3D do firmy architektonicznej

Post autor: saśkir »

Ja zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się wykonywaniem interaktywnych makiet architektonicznych i wam też polecam to rozwiązanie. Zajrzyjcie na stronę https://yorkpromotion.com/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się wykonywaniem makiet tego typu i jest w tym bardzo dobra.
ODPOWIEDZ