Gdzie ksero?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Gdzie ksero?

Post autor: milla27 »

Od niedawna mieszkam w Płocku i szukam dobrego miejsca do kserowania. To coraz mniej popularna usługa, a mi bardzo potrzebne kserowanie, i to w dużych ilościach. Widziałam ulotki https://www.copi-flex.pl/ , i oni się między innymi tym zajmują. Korzystaliście może z ich usług?
mórarz

Re: Gdzie ksero?

Post autor: mórarz »

Usługi ksero od dawna realizują dla nas Pol-Druk z Bielska. To kolejny argument za tym, iż taki sprzęt i wyposażenie nie jest nam zupełnie potrzebny. Usługi świadczą w kolorze, czerni jak i bieli. To serio robi wrażenie, także zachęcam skupić się na tym, co mają w zanadrzu.
majkńm

Re: Gdzie ksero?

Post autor: majkńm »

Nie za bardzo wiem, ja korzystam wyłącznie z ksero wrocław w firmie PrintShop Kuźnia z Wrocławia. Ich oferta jest rozbudowana, bez problemu można skserować u nich nawet większe dokumenty, Dodatkowo zlecaliśmy im kilka razy wykonanie druku wielkoformatowego i spisali się, przy tym świetnie. To rzetelni fachowcy, którzy znają się na tym, co robią, są rzetelni. Opłaca się skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ