Gdzie na kurs w nieruchomości?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Gdzie na kurs w nieruchomości?

Post autor: Monik87 »

Zastanawiam się, w jaki sposób przygotować się do inwestowania w nieruchomości. Korzystając z takich warsztatów jak https://wiwn.pl/ będziecie w stanie o wiele lepiej przygotować się do rozpoczęcia działalności w tej branży. Miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Gdzie na kurs w nieruchomości?

Post autor: Weronika »

Jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami, to na kurs z tego zakresu można zapisać się na przykład w firmie szkoleniowej Kar Group. Na stronie http://kursy-edu.net.pl/kurs-specjalist ... uchomosci/ możecie sobie co nieco o tym szkoleniu poczytać, polecam ;)

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/globalna-strategia-marketingowa-czym-jest/
Buśka

Re: Gdzie na kurs w nieruchomości?

Post autor: Buśka »

Ja nie szłam na żaden kurs, już na dość duża skalę inwestujemy i zarządzanie nieruchomościami zlecamy firmie http://kupiec-zarzadca.pl/ Dzięki temu wiem że wszystko jest dopilnowane, mogę skupić się na swoich obowiązkach a nie co chwilę myśleć o tych nieruchomościach
Mangą98

Re: Gdzie na kurs w nieruchomości?

Post autor: Mangą98 »

Monik87 pisze: ↑24 gru 2019, 18:08 Zastanawiam się, w jaki sposób przygotować się do inwestowania w nieruchomości. Korzystając z takich warsztatów jak https://wiwn.pl/ będziecie w stanie o wiele lepiej przygotować się do rozpoczęcia działalności w tej branży. Miejcie to na uwadze.
A to ciekawa strona - musze się zapoznać, bo interesuje mnie flipping mieszkań - mam nadzieję, ż etam jest coś o tym.
ODPOWIEDZ