Gdzie wybrać się na masaż?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Gdzie wybrać się na masaż?

Post autor: Monik87 »

Zastanawiam się nad tym, gdzie aktualnie warto wybrać się na masaż. Zależy mi na jak najwyższej jakości świadczonych usług. Podobno bardzo dobrze w tym temacie wypada gabinet https://villaurody.pl/ Mieliście już okazję poddać się masażowi w tym miejscu?
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Gdzie wybrać się na masaż?

Post autor: Whitey »

Powiem Ci szczerze, że mało komfortowo czuję się w takich miejscach jak SPA czy salony masażu. Mimo to z dobrodziejstw masażu korzystam praktycznie codzienne. Kupiłem sobie profesjonalny fotel masujący, który ma zaprogramowanych kilkanaście technik stosowanych przez fizjoterapeutów na całym świecie. To wręcz zaskakujące, że urządzenie tak doskonale potrafi zastąpić fachowca:) Najważniejsze jednak, że tak jest i dzięki niemu czuję się doskonale. Polecam zajrzeć na stronkę https://casada.pl/kategoria-produktu/fotele-masujace/ i poczytać jak dokładnie działa ten sprzęt. Ja jestem zachwycony. Zapomniałem już co to ból kręgosłupa, łatwiej mi się też odprężyć po pracy czy treningu.
Awatar użytkownika
Agnieszka4545
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:06

Re: Gdzie wybrać się na masaż?

Post autor: Agnieszka4545 »

Polecam rytuał czekoladowy w Spa Bunkier w Ostrowcu Świętokrzyskim. Świetny sposób na spędzenie czasu i odstresowanie się, jednocześnie z korzyściami dla własnej skóry. Rewelacja!

glukozamina chondroityna
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Gdzie wybrać się na masaż?

Post autor: Bellana »

Jeśli mamy problem przykładowo z kregosłupem to warto zajrzeć do Kriosonik. Tam mają bardzo nowoczesny sprzęt i świetnych rehabilitantów. Z pewnością dobiorą odpowiedni masaż i zabiegi.
Awatar użytkownika
restie887
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2020, 14:43

Re: Gdzie wybrać się na masaż?

Post autor: restie887 »

A ja mam prywatnego masażystę. Mam go w domu i na każde moje zawołanie! To fotel do masażu kręgosłupa, który kupiłam kilka miesięcy temu i służy mi praktycznie każdego dnia. Dzięki takiemu wsparciu, łatwiej o relaks po długim dniu pracy.
ODPOWIEDZ