hale stalowe

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Oskaruś55

hale stalowe

Post autor: Oskaruś55 »

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór hal rolniczych? Uważacie, że warto rzucić okiem na https://kobexstal.pl/pl/hale/hale-rolnicze/ ? Producent oferuje hale rolnicze o różnych wymiarach. Sądzicie, że jego produkty będą naprawdę solidne?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: hale stalowe

Post autor: Weronika »

Z tego, co się orientuję, to takie hale stalowe świetnie sprawdzają się również w roli magazynów. A skoro już o tym mowa, to czy wiecie, jakie jest najważniejsze wyposażenie takich hal magazynowych? Na pewno na każdej z nich powinny się znaleźć regały wysokiego składowania. To zapewni wygodne i bezpieczne magazynowanie towaru. Na stronie internetowej https://www.lemarpol.com.pl/regaly-wyso ... znaczenia/ znajdziecie więcej informacji na temat takich regałów i tego, jak powinny być one oznaczone. Polecam zajrzeć ;)
domi88

Re: hale stalowe

Post autor: domi88 »

Właśnie mnie też interesowałaby nowa hala stalowa do mojej firmy, ponieważ nieco poszerzam swoją działalność. Nie wiem, ale zastanawiam się nad tym czy się nie zgłosić do firmy Best-idea.pl - ponoć specjalizują się w tym zakresie i tworzą konkretne hale z zastosowaniem najlepszych materiałów. Co powiecie więcej?
lumika

Re: hale stalowe

Post autor: lumika »

To mnie się wydaje, że również przyda się wam hurtownia stali nierdzewnej , ponieważ tam znajdziecie wiele elementów, które mogą się wam przydać do budowy konstrukcji poszczególnego typu. A tam macie sprawdzone produkty, także warto tam zerknąć.
ODPOWIEDZ