Info dla uczniów

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Kluka
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:59

Info dla uczniów

Post autor: Kluka »

Jak pewnie każdy jest zorientowany zaczyna się nowy rok akademicki dlatego warto, poczytać takie informacje https://gimnazjum-1.pl/ , by być bardziej na bierząco z tym co obowiazuje na studiach.
Awatar użytkownika
inimini
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:11

Re: Info dla uczniów

Post autor: inimini »

Do tej pory nie miałem okazji korzystać z takich rozwiązań. Może w końcu się zdecyduję.
(...) życie wtedy ma sens, gdy człowiekowi nie starcza dnia na wszystkie zajęcia.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Info dla uczniów

Post autor: Weronika »

Myślę, że warto sobie również zobaczyć, jak wyglądają podręczniki po reformie oświaty. Na przykład na stronie https://www.nowaera.pl/strona-glowna/re ... dstawowej/ możecie sobie zobaczyć książki do piątej klasy szkoły podstawowej. Polecam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
Asia30
Posty: 58
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:52

Re: Info dla uczniów

Post autor: Asia30 »

Jeśli szukacie teraz po sklepach podręczników do szkoły polecam tą księgarnię tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip . Ponieważ jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych wiem to na własnym przykładzie.
KonradŁ

Re: Info dla uczniów

Post autor: KonradŁ »

Ja jak podręczniki już nie będą potrzebne to polecam stronkę https://skupujemypodreczniki.pl/, gdzie można sprzedać używane, już nie potrzebne podręczniki. Sam ostatnio sprzedawałem podręczniki młodszego brata i jest to fajny sposób na odzyskanie wydanych pieniędzy i zadbanie o środowisko
ODPOWIEDZ