innowacje w biznesie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Wolimir1963
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2023, 14:04

innowacje w biznesie

Post autor: Wolimir1963 »

Cześć forumowicze. Słuchajcie, szukam inspiracji i rozwiązań związanych z tematem innowacji w biznesie. Powiedzcie mi, czy korzystaliście kiedyś z profesjonalnych usług konsultingowych? Ja się nad tym zastanawiam, bo jestem przekonany, że dzięki nim można wprowadzić wiele innowacji i zmienić oblicze biznesu. Czy polecacie się zdecydować? Jakie macie doświadczenia? ;)
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 87
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: innowacje w biznesie

Post autor: eleonor34 »

Zawsze warto rozwijać własny biznes, bez względu na to jaki prowadzimy. Ostatnio moja koleżanka która prowadzi sklep na Shoper zdecydowała sie na wprowadzenie systemu ratalnego Iraty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ Dzieki temu ma większy zysk, ludzie chętnie korzystają z takiej formy płatności.
Zbijak

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Zbijak »

Eksport do Anglii w 2024 roku wymaga od przedsiębiorców nie tylko znajomości aktualnych przepisów handlowych, ale także elastyczności w adaptacji do szybko zmieniającego się rynku. Ważne jest, aby na bieżąco monitorować zmiany w przepisach i dostosowywać do nich swoje strategie biznesowe. Wsparciem w tym zakresie może być strona https://www.wsb.com.pl/eksport-towarow- ... -wiedziec/ która dostarcza aktualnych informacji i praktycznych porad dotyczących eksportu towarów do Anglii.
Pracuś

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Pracuś »

Prowadzenie biznesu w Estonii jest również korzystne ze względu na konkurencyjny system podatkowy, który sprzyja inwestycjom zagranicznym. Zyski reinwestowane w działalność gospodarczą są zwolnione z podatku dochodowego, co jest szczególnie atrakcyjne dla firm rozwijających się i poszukujących możliwości reinwestycji. Dodatkowo, Estonia posiada umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z wieloma krajami, co ułatwia międzynarodową współpracę. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie https://www.wawrus.pl/biznes/korzysci-i ... narodowych gdzie doskonale o tym napisano.
dont'tworry

Re: innowacje w biznesie

Post autor: dont'tworry »

Gdzie sprzedać/ utylizować odpady budowlane ? Tak naprawdę sporo o tym myślałam, ale jak na razie dla mnie to jest mocno trudne do ogarnięcia, więc w sumie nie wiem, co mam zrobić. Co jednak mi wskażecie? Jakie macie pomysły na to?
Marian

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Marian »

W biznesie można dziś wykorzystać wiele narzędzi, które pozwolą usprawnić pracę, czy wyeliminować proste, powtarzające się czynności. Dobrym przykładem jest program EOD https://asiston.pl/asiston-eod/ do elektronicznego obiegu dokumentów. Skraca czas obiegu dokumentów i faktur, pozwala uprościć i zautomatyzować często powtarzające się procesy, a co za tym idzie wyeliminować typowe błędy ludzkie. Umożliwia także tworzenie kopii zapasowych i archiwizację dokumentów, co zwiększa bezpieczeństwo i pozwala szybko wyszukać potrzebny plik czy informację.
Buśka

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Buśka »

Ciągłe wahania w przychodach mogą być trudne do przewidzenia, ale istnieją sposoby na ich stabilizację. Zobacz, jakie to metody bo Sposoby na stabilizację przychodów w firmie. jest niezwykle ważne w każdym biznesie!
Maluch

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Maluch »

Zatrudnianie lokalnych pracowników może znacząco przyczynić się do sukcesu na rynku zagranicznym. Posiadają oni wiedzę o lokalnym rynku i mogą pomagać w negocjacjach oraz komunikacji z klientami. Dodatkowe informacje na temat budowania lokalnych zespołów można znaleźć pod adresem https://www.kujawy.info/aktualnosc/jak- ... anicznych/ co jest kluczowe dla zrozumienia lokalnych specyfik.
Magik

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Magik »

Wraz z rosnącą rolą cyfryzacji, przedsiębiorstwa muszą przykładać większą wagę do ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa cyfrowego. Wprowadzenie odpowiednich systemów zabezpieczeń jest nie tylko wymogiem prawnym, ale również czynnikiem budującym zaufanie klientów. Konieczne jest regularne przeglądanie i aktualizowanie polityk bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę przed cyberzagrożeniami. Artykuł na ten temat jest dostępny na stronie https://www.tczewska.pl/artykul/24368,j ... rzygotowac co może pomóc firmom w zrozumieniu potrzeby inwestycji w bezpieczeństwo.
Hubert555

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Hubert555 »

Outsourcing inżynierów - https://www.tczewska.pl/artykul/24368,j ... rzygotowac stał się nieodłącznym elementem współczesnych strategii biznesowych, pozwalając firmom na osiągnięcie konkurencyjnej przewagi. Dzięki możliwości redukcji kosztów i dostępowi do globalnej puli talentów, organizacje mogą efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi, nie rezygnując z wysokiej jakości usług. Kluczowe jest jednak odpowiednie przygotowanie się do outsourcingu poprzez analizę potrzeb, wybór odpowiednich partnerów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych.
Konrad

Re: innowacje w biznesie

Post autor: Konrad »

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach, wiąże się z koniecznością inwestowania w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wystarczy zobaczyć tylko na największych graczy na rynku oraz ich poczynania. Najlepszym tego przykładem jest harmonogramowanie produkcji - https://quantum-software.com/blog/plano ... produkcji/ jakie można optymalizować dzięki oprogramowaniu opartemu o zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. W ten sposób możemy zyskać już w perspektywie krótkoterminowej. Kluczowym czynnikiem będzie oczywiście wielkość samej produkcji bo dopiero na konkretnych danych zobaczymy oszczędność czasu.
dżastii

Re: innowacje w biznesie

Post autor: dżastii »

Pamiętajmy, że nowoczesny biznes to też nowoczesne miasta i nie wiem do końca, co w tym zakresie mam zrobić. Moja znajoma w ogóle nie chce się zdecydować na działalność, a uważam, że to może jej naprawdę pomóc. I w ten sposób nie będzie się przejmowała tym, że czegoś dokładnie nie rozliczyła, a to jednak strach zawsze.
ODPOWIEDZ