instagram

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Piotruś3333

instagram

Post autor: Piotruś3333 »

Hej, tak reklama w Internecie obecnie zdecydowanie jest na topie. Myślę, że poza założeniem strony internetowej szczególnie warto zainteresować się aktywnością w mediach społecznościowych np. na instagramie lub facebooku. Co ciekawe w Internecie można znaleźć gotowe uniwersalne opisy na insta lub fb.
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: instagram

Post autor: mencka »

Również tak myślę, choć ja specjalistką w temacie nie jestem. Lepiej sobie branżowe strony poczytać, polecam tego bloga http://adrenalinemd.pl/ . Tutaj jest wiele ciekawych informacji w kwestii doboru reklamy i to jest bardzo ważna rzecz. Niektórzy myślą, że istnieje reklama uniwersalna, a tak nie jest. Narzędzia dobiera się pod kątem rezultatów jakie zamierzamy osiągnąć i w tym celu dobrze jest się skontaktować ze specjalistami w tej dziedzinie
Awatar użytkownika
kokielka
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:25

Re: instagram

Post autor: kokielka »

No media społecznościowe to jakby nie patrzeć jeden z głównym kanałów komunikacyjnych w marketingu internetowym. Doskonale przekonałam się o tym, za sprawą współpracy z agencją http://agencjalightup.pl/ która budowała widoczność mojej marki, głównie za sporawą szeptanki, kierowane przez socjal media. I to potrafi przynieść lepsze efekty jak się człowiek spodziewa.
Błażej9124

Re: instagram

Post autor: Błażej9124 »

Spróbuj poczytać w internecie i zrobić coś na własną rękę. Jeden z lepszych artykułów na ten temat to https://agencjawroclawska.pl/blog/jak-p ... nstagrama/, gdzie jest jasno punkt po punkcie opisane co powinienes zrobić aby zacząć sprzedawać dzięki instagramowi. Polecam sprawdzic.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: instagram

Post autor: codzienny »

Oczywiście takie kanały reklamy jak social media są bardzo fajną sprawą i ja muszę przyznać, że na pewno warto jest się nią zainteresować. Muszę przyznać, że po przeczytaniu artykułu https://mediatown.pl/10-wskazowek-w-jak ... spolpracy/ także ja już dokładnie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze właściwego influencera do współpracy.
Sławomir

Re: instagram

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszych produktów lub firmy? Obecnie ogromną rolę odgrywają media społecznościowe, dlatego polecam Wam przeczytać artykuł ze strony http://www.blue-bell.pl/jak-zwiekszac-z ... -2021-roku . Co sądzicie?
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: instagram

Post autor: codzienny »

Jeszcze mogę dodać, że ja również mam teraz w planach rozpoczęcie pracy jako freelancer i mam nadzieję, że ten plan mi się uda zrealizować. Tym bardziej, że czytałem w https://mediaroom.com.pl/gdzie-promowac ... reelancer/ gdzie warto jest promować się jako freelancer.
Pawełek

Re: instagram

Post autor: Pawełek »

To prawda posiadanie konta w mediach społecznościowych na dzień dzisiejszy niesie ze sobą szereg zalet. Ja również jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z materiałem na stronie https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ gdzie właśnie dokładnie wyjaśniono jak w ogóle prowadzić takie social media.
pauluś5444

Re: instagram

Post autor: pauluś5444 »

Moim zdaniem instagram jest naprawdę fajną, łatwą drogą do zarobku, szczególnie gdy masz większą ilość obserwatorów. Na stronie: https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ jest oferta, dzięki której masz szansę wykupić polubienia pod zdjęciami instagramowymi.
Halinka

Re: instagram

Post autor: Halinka »

Bardzo wiarygodna strona na której można dokupić like na instagram czy facebook to https://www.socialmediabost.pl/ Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i wszystko odbywa się w porządku. Zamówienie przychodzi szybko i follow utrzymują się, a nie znikają po chwili jak czasami się zdarza przy zakupach follow. Tutaj nie ma takiego problemu.
Baśka

Re: instagram

Post autor: Baśka »

Czy wiesz, że posty karuzelowe mogą znacząco poprawić Twoją obecność na Facebooku? Odkryj sekrety tworzenia skutecznych karuzeli, odwiedzając https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku gdzie znajdziesz komplet informacji potrzebnych do rozpoczęcia.
Buśka

Re: instagram

Post autor: Buśka »

Zasięgi na Instagramie są kluczowe dla budowania lojalności i zaangażowania z publicznością. Jeśli chcesz je zwiększyć, warto skorzystać z usług agencji marketingowej, np. Lead Marketing. Dowiedz się więcej: http://lead-marketing.pl/
ODPOWIEDZ