Inwestycje w nieruchomości

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
bartlomieja-84
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2019, 12:37

Inwestycje w nieruchomości

Post autor: bartlomieja-84 »

Skąd czerpać wiedzę o inwestowaniu w nieruchomości? W internecie jest sporo głupot i nie wiem, skąd zbierać praktyczne informacje.
Awatar użytkownika
Aurelia1997
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 6:09

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Aurelia1997 »

Od siebie polecam wiwn.pl - warsztaty inwestowania w nieruchomości. Zdecydowanie warto, wyciągniesz z tego mnóstwo wiedzy.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 149
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: caryca »

Na pewno jest to przydatna sprawa, chociaż ja i bez tego wiem że na takim mieszkaniu z widokiem na morze jakie można kupić na osiedlu modern tower w Trójmieście można zarobić naprawdę duże pieniądze
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Kamilla36 »

To naprawdę dobry pomysł, tylko trzeba do tego podejść rozsądnie. Na stronie: https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty jest wiele ciekawych ofert obiektów na sprzedaż, które na pewno będą dobrą inwestycją. Kontakt z pośrednikami jest bardzo dobry, więc na pewno szybko dojdzie do transakcji.
Firoń

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Firoń »

Jeżeli zależy Wam na tym, aby skutecznie i bezpiecznie inwestować oszczędności na długi okres to polecam rozważyć również złoto i srebro które fajnie przechowują wartość pieniędzy, szczególnie w okresie tak wysokiej inflacji. My zdecydowaliśmy się dlatego na inwestycje z pomocą https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie mam najlepsze ceny i pewność co do produktu ponieważ mają odpowiedni certyfikat autentyczności, no i też jest to sprawdzona mennica od lat.
pawełek

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: pawełek »

Planując zakup nieruchomości, zwłaszcza z rynku wtórnego, warto zapoznać się z wyceną tej agencji nieruchomości: https://www.cn-kaczmarek.pl/. Moim zdaniem mają bardzo ciekawe miejsca w Pszczynie i okolicach. Myślę, że warto je zobaczyć. Postanowiłem zainwestować w mieszkanie i mam nadzieję, że będzie to warte zachodu.
Romeś

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Romeś »

W przypadku spraw związanych z transakcjami nieruchomości m.in współwłasności, spadków, czy też podziałów to na pewno przyda się pomoc adwokata nieruchomości. Tym zajmuje się też https://grabowicz-gajda.pl Ogromna wiedza, zawsze wyjaśni wszystkie wątpliwości i uchroni przed wieloma problemami prawnymi danej nieruchomości które mogą ciągnąc się latami.
jabłonka

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: jabłonka »

Tak, wiem coś o tym. Wracając do tematu to uważam że to dobry czas na takie inwestycje. Nie ma co liczyć na to że mieszkania nowe będą tanieć, skoro wszystko wokół drożeje, w tym materiały budowlane. Też kupiłam apartament inwestycyjny od dewelopera na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście.
KajaŻ345

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: KajaŻ345 »

Ja od lat inwestuję w nieruchomości i powiem wam, że jak do tej pory dobrze na tym wychodzę. Kilka razy korzystałam z pomocy firmy http://michalrosiak.pl/ - nieruchomości Gdańsk. Zawsze znaleźli mi mi coś ciekawego i raz sprzedałem mieszkanie z ich pomocą.
wiśnia

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: wiśnia »

Cześć. Powiem wam, że jeśli chodzi o zarządzanie wynajmem mieszkań gdańsk to moim zdaniem, najlepszymi specjalistami w tym zakresie jest firma domirum.pl. Koniecznie przejrzyjcie sobie ich ofertę, jeżeli jesteście zainteresowani taką usługą. Według mnie, to naprawdę duże ułatwienie.
RobertMłynarz

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: RobertMłynarz »

Dokładnie jest tak jak piszecie. Trzeba poruszać tematy związane z inwestowaniem swoich pieniędzy bo to jedyna ucieczka przed galopująca inflacją. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czy szukamy szybkiego zysku jakie jest mało realny, czy stawiamy na stabilność jaka mogą zaoferować inwestycje długoterminowe? Jedną z takich są apartamenty inwestycyjne - https://vacationinvestments.pl/apartame ... estycyjne/ w bardzo atrakcyjych turystycznie miejscach. Badania rynku pokazują jedno, każdego roku znajduje się cała masa chętnych na spędzenie czasu w ekskluzywnych warunkach. Trzeba tą okazję wykorzystać i przy okazji stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu.
minb

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: minb »

Inwestujemy w działki i ogólnie w ziemię. Nieruchomości, także takie, idą do góry, wiec jest to opłacalna inwestycja. Aby mieć pewność, że nie topimy pieniędzy w błocie, sprawdzamy jakość tego gruntu, takie badania, przede wszystkim sondowanie, wykonuje nam firma Baars https://www.baars.pl/oferta ze Strzałkowa. Oni mają duże doświadczenie, posiadają wysokiej jakości, precyzyjny sprzęt i odpowiednie umiejętności, dzięki czemu badania wykonują rzetelnie. Ceny ich usług są atrakcyjne, szczerze ich polecam.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 68
Rejestracja: 25 maja 2019, 7:56

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: kasiunia »

Kiedy mamy tak dużą inflację jak obecnie inwestowanie w instrumenty finansowe jest bardzo ryzykowne. Jeśli zależy nam na ochronie swoich pieniędzy przed inflacją a ufam ,że tak jest to inwestowanie w nieruchomości jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Co powiecie na apartamenty w Mrągowie na Mazurach? Oprócz świetnej inwestycji zyskujecie miejsce wakacyjne, z którego możecie skorzystać w okresie , w którym wam będzie pasowało.
ODPOWIEDZ