Jak pokonać konkurencję?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Jak pokonać konkurencję?

Post autor: Weronika »

Żeby Wasza firma odnosiła sukcesy, warto zrobić wszystko, aby była lepsza od konkurencji. Jak to zrobić? Jak wynika ze strony https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly ... encja.html kluczowe może być wdrożenie w przedsiębiorstwie odpowiedniego oprogramowania informatycznego. Może one bardzo pomóc w zdobyciu przewagi nad konkurencją - a o tym marzy chyba każdy przedsiębiorca ;)
Awatar użytkownika
mineeely
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:19

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: mineeely »

Ja zawsze sprawdzam blogi szukając takich informacji. Według mnie to dobre źródło informacji.
Ludzie mają irytujący zwyczaj pamiętania rzeczy, których nie powinni pamiętać.
Awatar użytkownika
gwen196
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 15:50

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: gwen196 »

Mam nadzieję, że rozwiniecie ten temat. Forumowicze na pewno będą z tego korzystać.
Tak działa wojna. Albo zabija cię od razu, albo niszczy po kawałku. Tak czy inaczej cię dopada.
Awatar użytkownika
Raskolnikov
Posty: 64
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:38

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: Raskolnikov »

W wielu firmach kluczową rolę odgrywa wyposażenie, więc jeśli chce ktoś być lepszy od konkurencji, to jak najbardziej powinien rozważyć zakup odpowiedniego sprzętu na https://eurotexpoland.pl/produkty/tasmy-transportujace/. Odpowiednie wyposażenie może przyspieszyć wykonywanie różnego rodzaju zadań. ;)

wymienników ciepła
Awatar użytkownika
funcia
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:58

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: funcia »

Chyba nie łatwo jest pokonać konkurencje, zależy też jaka branża. Mój brat ma swój biznes w rolnictwie, nie raz mnie prosi o pomoc bo czasem czegoś nie rozumie, wiadomo papierkowe sprawy czy faktury. Najbardziej to zastanawiała nad Faktura RR bo taką musiał wystawiać, ale znalazłam poradnik na ten temat https://artelis.pl/artykuly/75426/Co-mu ... kturze-RR- . Nawet nie wiedziałam że są takie faktury.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: billy »

Bardzo gorąco polecam firmę adees.net. Zajmuje się ona certyfikacja iso 45001 – związaną z BHP i ochroną zdrowia. Zapraszam na ich stronę internetową po więcej informacji. To renomowana firma, która do każdego klienta podchodzi w sposób profesjonalny i bardzo konkretny.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 141
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: rudaa »

Jeżeli prowadzicie swój biznes internetowy to również bardzo pomocne mogą być usługi e-commerce https://brandactive.pl/uslugi-e-commerce/ . Dzięki nim można poprawić wizerunek swojej firmy. Można stać się bardziej zauważalnym. Tak samo można zminimalizować starty, a zacząć zdobywać lepsze zyski. Warto się z nimi skonsultować.
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: sloneczna »

Zależy sporo od waszej branży, często tu głównym elementem z którym się walczy jest cena. Możecie poszukać nowego dostawcy, takiego który zaoferuje wam niższe ceny. Jeżeli działacie w branży produkcyjnej, przemyśle, warto zajrzeć na https://virgamet.pl/x6cr17-1-4016-h17-a ... nierdzewna Znajdziecie tu przeróżne wyroby hutnicze, stal certyfikowaną pod różną postacią, w tym bardzo popularną stal nierdzewną w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 58
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: Bellana »

Powiem tak moze nie jak dobrze jest zrobić dobrą konkurencję dla swojej konkurencji ;-) Moja siostra zatrudniła agencje marketingowa abydotrzeć do wiekszej liczby osób http://amplifying.pl/ Taka agencja doskonale wie w jaki sposób dotrzeć do klienta i praktycznie kwestię marketingu robi za nas.A my w między czasie możemy dobrze zająć się swoim biznesem.
Awatar użytkownika
FantomX
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:33

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: FantomX »

Usługi dla branży ecommerce są faktycznie dziś bardzo popularne i niezwykle pomocne, żeby ograniczać niepotrzebne koszty i zmniejszać ilość problemów. Firma Omnipack https://omnipack.pl/fulfillment-dla-e-commerce/ zajmuje się właśnie usługami fulfillment ecommerce, więc może wspomóc wasz internetowy biznes poprzez przyjęcie i skontrolowanie towaru, odpowiednie zmagazynowanie oraz wysyłkę do klienta. Z szerszą ofertą usług zapoznacie się na ich stronie.
Awatar użytkownika
Kropkanadi
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:51

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: Kropkanadi »

Wszystko zależy od branży. Są bardzo różne sposoby np w handlu można atrakcyjnie zaprojektować i wyposażyć sklep dzięki czemu przyciągniecie większą ilość klientów. Świetne projekty wnętrz komercyjnych wykonuje firma Ergostore https://ergostore.pl/ . U nich możecie też zamówić gotowe wyposażenie. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem ale też produkcja mebli oraz akcesoriów wyposażenia przestrzeni sklepowych.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Jak pokonać konkurencję?

Post autor: Myszka »

Zgadza się, w przypadku produkcji przemysłowej trzeba postawić na wysokiej jakości sprzęty. Sprężarkitakie jak Hydrovane https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... ne,129.htm będą tutaj świetnym rozwiazaniem. Mają stałą prędkośc obrotową, cechują się także dużą ekonomią pracy i aż 10-letnią gwarancję producenta. Warto więc zainteresować sie tak wysokiej jakości sprzętem.
ODPOWIEDZ