Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
andrea_83
Posty: 22
Rejestracja: 09 kwie 2019, 2:09

Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: andrea_83 »

Hej! Zastanawiam się jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe. Zależy mi na różnych spinaczach promocyjnych lub podstawkach na telefon.
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2019, 7:26

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: Sabrina »

Może wydrukuj je na drukarce 3D? Z tego co wiem to firma Print3De zajmuje się takimi rzeczami. Możesz skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
Serafin-97
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:18

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: Serafin-97 »

Takie gadżety domowo-biurowe to świetny pomysł na promocje. Firma Print3De na pewno pomoże Ci coś takiego zaprojektować i wydrukować. Korzystałem z ich usług nie raz i było warto. 

dziurawiec w kapsułkach
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: jurka »

Obecnie rynek reklamy daje takie możliwości, ze każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego biznesu. Jeśli chodzi o gadżety reklamowe, to z własnego doświadczenia mogę wam polecić korzystanie tylko i wyłącznie ze sprawdzonych firm, np Open Gift. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i ani razu się nie zawiodłam. Ostatnio zamówiłam notatnik z logo firmy i szczerze polecam.
Awatar użytkownika
baskaa
Posty: 134
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:02

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: baskaa »

Poza gadzetami warto tez rozwazyc jakas forme reklamy w internecie. Ciezko w dzisiejszych czasach bez tego zaisteniec, wiem cos o tym. Niedawno mialam zakladana wizytowke w google i powiem wam, ze dzieki temu zauwazylam, ze mam wiecej klientow. Jesli ktos z was bylby zainteresowany to moge polecic http://wizytowkawgoogle.pl/ to sa naprawde dobrzy specjalisci, do tematu podchodza z duzym zaanganzowaniem i sumiennoscia. Tworza opis wizytowki, przedstawiaja wizerunek firmy, admininstruja ja i sa w kontakcie z klientami

taryfa play internet na karte
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: kivi »

Takie rzeczy najlepiej pozostawić profesjonalistom. Samemu można przygotować jakieś ulotki, karteczki informacyjne. Jednak pamiętajcie, że reklama musi wyglądać, bo ma swój cel- przykuwać uwagę i budować nasz wizerunek. Także drukarnia Shark Design https://sharkdesign.pl może wam dostarczyć świetnie wykonane materiały rekalamowe.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: Barucha »

Wydaje mi sie, ze teraz jest malo gadzetow, ktore moga przekonac klienta.. Jednak w dzisiejszych czasach ludzie szukaja relacji z firma, tego, ze firma bedzie o nich dbala i oferowala im to co najlepsze. Czesto opinii i wiedzy na temat firmy szukaja w internecie, dlatego warto rozwazyc taka opcje jak http://e-partner.com.pl/ ktory pozwoli na optymalizacje kosztow i maksymalizacje zyskow, a dodatkowo bedzie budowal regularna i trwala relacje z klientami :)
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:34

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: Luizka56 »

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju artykuły biurowe jak wizytówki czy kalendarze, to w tym wypadku niezbędna będzie dobra drukarnia online. Osobiście mogę polecić Drukarnię KID, moja firma korzysta z ich usług od jakiegoś już czasu - profesjonalnie, z niebywałą precyzją i zawsze na czas :)
Marciś1

Re: Jak stworzyć atrakcyjne gadżety reklamowe?

Post autor: Marciś1 »

Najlepiej jak będą one interesowały odbiorców i angażowały do ich codziennego użytku. Ciekawą propozycją jest ładowarka indukcyjna jaką można znaleźć na https://designinlife.pl/. Sam dostałem taką na targach biznesowych, których byłem uczestnikiem. Używam jej do dziś, a nazwa firmy, która widnieje na logo zostanie w mojej głowie na dłuuugo.
ODPOWIEDZ