Jak trafić do klientów?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
lenart
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:04

Jak trafić do klientów?

Post autor: lenart »

Jak wiadomo, konkurencja w różnych branżach stale rośnie i można powiedzieć, że toczy się walka o klientów. Macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby przekonać potencjalnych zainteresowanych do wyższości waszych usług lub produktów nad innymi? Ja sądzę, że pomóc tym może certyfikacja ISO. Czy wy też sądzicie, że warto wprowadzić takie normy do swoich firm?
bartolini

Re: Jak trafić do klientów?

Post autor: bartolini »

Skutecznym sposobem na przebicie się wśród licznej konkurencji jest wdrożenie programu lojalnościowego, sam przeczytaj: https://wpopowie.pl/programy-lojalnosci ... -w-firmie/ . Najlepiej jeśli taki program opracują dla Ciebie fachowcy. Szczerze mogę Ci polecić współpracę z agencją interaktywną Interactive Systems . Specjalizuje się ona w tworzeniu nowoczesnych narzędzi sprzedaży dzięki którym pozyskasz efektywnie klientów i podtrzymasz z nimi długofalowe relacje handlowe.
ODPOWIEDZ