Kredyt dla firmy

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Kredyt dla firmy

Post autor: alik »

Od jakiegoś czasu bardzo poważnie myślę nad zaciągnięciem kredytu inwestycyjnego na zakup nowych maszyn do mojego zakładu. Jak pewnie sami wiecie, oferty banków a także oferty pozabankowe bardzo się różnią. Nie wiem, jaka byłaby najkorzystniejsza. Dlatego zacząłem brać pod uwagę skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego typu https://bbpartnership.pl/ . Nie miałem jednak wcześniej do czynienia z takich specjalistą więc nie bardzo wiem, jak wyglądałaby współpraca. Czy ktoś ma jakieś opinie w tym temacie? Co sądzicie?
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Kredyt dla firmy

Post autor: kivi »

Też właśnie zastanawiam się nad pożyczką dla siebie, ale chyba zdecyduje się na ofertę firmy Funeda. Właśnie sprawdzam tutaj https://www.funeda.pl/pozyczka-na-dowod ... odach.html warunki otrzymania takiego kredytu- co trzeba spełniać? No i wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Wystarczy mieć 20-70 lat, aktywny numer telefoniczny, konto w polskim banku.
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 58
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Kredyt dla firmy

Post autor: Bellana »

W tej firmie mozna załatwić kredyt https://affinance.pl/ .Potrafią doskonale doradzić, współpracują praktycznie ze wszystkimi bankami i napewno znajdą dla nas najbardziej odpowiedni kredyt.
ODPOWIEDZ