kryptowaluty a podatki

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Klemens1961
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 2:26

kryptowaluty a podatki

Post autor: Klemens1961 »

Siemka ;)
Orientujecie się może jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o rozliczanie kryptowalut? Ponoć to podlega opodatkowaniu a nie chcę mieć na bakier z prawem, więc trzeba będzie się tym w miarę szybko zająć. Tym bardziej że w sumie nie są to aż tak małe kwoty. Słyszałem o jakieś aplikacji do rozliczania tego i zastanawiam się czy z niej korzystaliście?? Sprawdziła wam się?
agenturaa

Re: kryptowaluty a podatki

Post autor: agenturaa »

Jakie inwestycje są dla Was ważne? Jak Wam się wydaje? Ja sama sporo wiem i nie będę w tym aspekcie po prostu się wymądrzać, ale na pewno warto będzie to jakoś rozwiązać. No i jak już, to chętnie się dowiem. Może tu https://kredytywroclaw.com/jak-zalozyc- ... mac-bonus/ warto pomyśleć?
małgośka

Re: kryptowaluty a podatki

Post autor: małgośka »

Szczerze mówiąc ja zastanawiam się nad tym by postawić na https://www.tothemoon.com.pl/ . Ogólnie jest to bardzo dobry kantor i przede wszystkim ceny mają oni dosyć atrakcyjne co jest jednak ważne
wodna12

Re: kryptowaluty a podatki

Post autor: wodna12 »

Inwestując pieniądze trzeba liczyć się z tym, że obowiązuje podatek od zysków kapitałowych. Taka sytuacja ma miejsce również przy inwestowaniu w akcje, obligacje czy fundusze inwestycyjne. Jedynie odkładając na emeryturę za pomocą IKE lub IKZE jest możliwość zwolnienia z podatku jednak tylko pod warunkiem spełnienia założeń.
Lolki

Re: kryptowaluty a podatki

Post autor: Lolki »

Kryptowaluty to nie tylko spekulacja cenowa. To również technologia, która może zmieniać branże takie jak finanse, zdrowie czy logistyka. Inwestując w kryptowaluty, można wspierać rozwijającą się technologię blockchain i jej potencjał do przekształcenia sposobu, w jaki działa świat. Łapcie link do tej giełdy kryptowalut - https://egera.com/pl/ . Myślę, ze warto wejść w ten świat ;)
ODPOWIEDZ