Nadajecie paczki online?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Nadajecie paczki online?

Post autor: hiciol »

Nadajecie czasami przesyłki przez internet? Czy jest trudno? Bo przyznam że nigdy tego nie robiłam, a chciałabym zacząć bo to sporo oszczędność czasu
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: mencka »

Zdecydowanie jest to wygodna opcja, no i rzecz jasna w ten sposób zawsze znajdzie się tani kurier. Zostawię Ci namiar na https://www.brokerkurier.pl/ , jest to sprawdzony broker kurierski, który oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Samo nadanie paczki też jest banalnie proste, wszystko odbywa się przez tę stronę

a 110 ps
Awatar użytkownika
warius
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: warius »

Przez internet jest szybciej i wygodniej bez dwóch zdań. Nie musisz z domu wychodzić, wszelkie formalności dopełniasz online. Jeśli chodzi o polecanego brokera to zerknij sobie na https://www.szybkikurier.eu/ , gdzie jest podany cennik kuriera więc możesz się szybciutko w cenach zorientować
Aleksandra.nowak

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: Aleksandra.nowak »

Jasne, ze tak, w dzisiejszych czasach trudno nie nadawać paczek online, kiedy jest to banalne. Czasami wysyłam paczki za pobraniem, polecam wam przeczytać sobie ten artykuł https://ebizness.pl/o-czym-pamietac-nad ... -pobraniem o tym, jak nadawać takie paczki.
dżulja

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: dżulja »

Jeżeli chodzi o mnie bardzo często wysyłam różnego rodzaju przesyłki, dlatego regularnie korzystam z usług różnych przewoźników. Jeśli zastanawiacie się, czy wybrać kuriera, czy paczkomat, to polecam wam ten artykuł http://mitomamka.pl/kurier-vs-paczkomat ... stniejsze/ . Przeczytacie w nim, jaka forma wysyłki jest najkorzystniejsza.
Martin7

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: Martin7 »

W trakcie poszukiwania idealnego kuriera rodzi się wiele pytań, na które przed wyborem firmy kurierskiej dobrze jest znać odpowiedź. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat wysyłek towarów za granicę, a co za tym idzie odprawy celnej , to zerknijcie sobie na stronę  https://nysahot.pl/odprawa-celna-paczek ... ym-polega/ . Tam wszystkiego się dowiecie.
iguuan

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: iguuan »

Podrzucam Wam link na temat wysyłek paletowych - https://kaszuby24.pl/na-jakie-dodatkowe ... -paletowe/ W wielu branżach takie przesyłki są codziennością. Wysyłka przesyłek paletowych umożliwia sklepom bardziej efektywne zarządzanie logistyką, ponieważ większa liczba produktów może być pakowana na paletach i przewożona jednocześnie. To znacząco zmniejsza liczbę podróży, co z kolei oszczędza czas i koszty transportu.
Asnan3

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: Asnan3 »

Podrzucam Wam link do tego artykułu: https://e-pyrzyce.pl/przesylki-za-potwi ... e-je-nadac . W biznesie, korzystanie z usług przesyłek za potwierdzeniem odbioru może wpływać na profesjonalny wizerunek firmy. To pokazuje, że dbasz o precyzję i pewność dostarczenia przesyłki. niektórych branżach, jak na przykład e-commerce, oferowanie przesyłek za potwierdzeniem odbioru może być wartościowym elementem dla klientów, dając im pewność, że ich zamówienie dotrze do nich bez problemów.
ODPOWIEDZ