najtańsze oświetlenie LED

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
bożan1973
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 9:09

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: bożan1973 »

Polećcie mi proszę jakiegoś dobrego dostawcę, który ma w ofercie najtańsze oświetlenie LED. Nie zależy mi na jakichś fajerwerkach, chcę produkt dobry i tani. Znajdę coś takiego? Polecicie mi jakiegoś dobrego, solidnego dostawcę? Najlepiej z możliwością składania zamówień online.

blacha nierdzewna
soya88

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: soya88 »

Ciekawe też propozycje możecie znaleźć w sklepie Elektro Mag. Mój brat tam robił już zakupy , kupił chociażby kinkiety mosiądz i jeszcze kilka innych rzeczy, i jest mega zadowolony. Myślę, że też tam dokonam zakupu, bo musiałabym w salonie kupić coś nowego, coś bardziej efektywnego.
aliss

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: aliss »

A mnie zastanawia, jak wykonać teraz oświetlenie poddasza ? Bo chciałabym mieć zapewnioną odpowiednią widoczność, a dwa zależy też mi na energooszczędności. Czy ktoś z was widział może ostatnio gdzieś ładne, praktyczne lampy, które można byłoby wykorzystać do tego wnętrza?
Xawery

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Xawery »

Jeżeli mówimy o oświetleniu to jak najbardziej jest to bardzo sensowne rozwiązanie i ja jeszcze jestem przekonany, iż bardzo ważną kwestią jest to aby mieć wiedzę skąd możemy zamówić oświetlenie targowe. Jak udało mi się jakiś czas temu ustalić to właśnie na stronie http://taniediody.pl/ właśnie znajdziemy takiego rodzaju oferty.
laura89

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: laura89 »

Taśmy led też nie są jakieś drogie, a można fajnie z nimi pokombinować - jak chodzi o oświetlenie sufitu, szafek itd. Jakby co chociażby tutaj https://www.akb-poland.com/tasmy-led-cob możecie zapoznać się z ciekawymi ofertami. Coś tam na pewno się wam spodoba... A warto mieć wgląd na różne opcje.
ODPOWIEDZ