niespodzianka dla pracowników?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Włodzimierz1967
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2022, 9:19

niespodzianka dla pracowników?

Post autor: Włodzimierz1967 »

Zdarza się wam wręczać jakieś upominki swoim pracownikom? Moim zdaniem to bardzo miły gest i rzeczywiście raz na jakiś czas można coś takiego zrobić. Szczególnie jeśli to są oryginalne zestawy prezentowe dla pracowników. Wiecie na pewno o jakie zestawy mi chodzi, prawda? Z jakąś kawą, herbatą czy tam miodami naturalnymi. Co myślicie o wręczaniu takich drobiazgów?
goskaa

Re: niespodzianka dla pracowników?

Post autor: goskaa »

Je niedawno trafiłam na stronę https://www.napu.pl/kategoria/kosz-prezentowy-wytrawny/ z różnorodnymi koszami prezentowymi. Zauważyłam, że mają naprawdę ciekawą ofertę, a ich kosze są starannie skomponowane. Może warto rozważyć tę opcję, gdy szukasz prezentu?
Didżej

Re: niespodzianka dla pracowników?

Post autor: Didżej »

Grywalizacja w procesie onboardingowym, dostępna dzięki platformie https://gamfi.com/pl/ stanowi rewolucyjne podejście do wdrażania nowych pracowników. Tego typu narzędzia nie tylko ułatwiają przyswajanie informacji, ale również budują pozytywne pierwsze wrażenia i pomagają w szybkim nawiązywaniu relacji z kolegami z pracy.
ODPOWIEDZ