Nowoczesna fotografia reklamowa

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Czesław92
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2019, 22:43

Nowoczesna fotografia reklamowa

Post autor: Czesław92 »

Cześć! Potrzebuję zareklamować klika moich produktów. Z tego względu chciałbym zlecić wykonanie fotografii jakiejś rzetelnej firmie. Macie jakieś zdanie na temat https://sibuistudio.pl/? Warto zlecić takie zadanie tej firmie?
Awatar użytkownika
bromir-86
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2019, 8:32

Re: Nowoczesna fotografia reklamowa

Post autor: bromir-86 »

Według mnie jak najbardziej warto. Sibui studio to rzetelna firma, która ma ogromne doświadczenie w tym temacie. Naprawdę polecam, skorzystać z ich usług.
yarkoł

Re: Nowoczesna fotografia reklamowa

Post autor: yarkoł »

Mi się spodobała sesja https://krzysztofzaleski.com/sesja-zdje ... -kozidrak/ widać, że została wykonana profesjonalnie, a wszystkie najważniejsze emocje można z tych zdjęć odczytać. Sam interesuje się fotografią, ale bardzo amatorsko mam nadzieję, że z biegiem czasu nabiorę doświadczenia i będę kiedyś robić zdjęcia profesjonalnie - zarabiając na tym przy okazji ;)
Krzyś

Re: Nowoczesna fotografia reklamowa

Post autor: Krzyś »

Nowoczesna fotografia reklamowa to znajomość aktualnych trendów w fotografii i reklamie. Polecam fotografa który ma duże doświadczenie w tym temacie www.dariuszkempny.pl. Super zdjęcia, bardzo współczesna obróbka i dobre podejście do klienta. Robiliśmy z nim sesję na podsumowanie roku w naszej firmie i zdjęcia wyszły super. Przy okazji zrobił nam super profilówki do LinkedIn, fajna sprawa!
ODPOWIEDZ