opak-fol.pl opinie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
apolinary1989
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2019, 3:35

opak-fol.pl opinie

Post autor: apolinary1989 »

Witam. Jestem producentem ubrań i poszukuję worków foliowych na sukienki i marynarki. Zależy mi na tym, żeby były z dodatkowym otworem na wieszak. Myślę nad tym czy nie złożyć zamówienia na opak-fol.pl. Jakie opinie macie na temat tego producenta?
Awatar użytkownika
celestyna
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:29

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: celestyna »

Według mnie warto złożyć u nich zamówienie. To renomowany producent opakowań foliowych, który ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Często zamawiam u niego różne opakowania i zawsze są one bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Barnaba_94 »

Ja mam na jego temat bardzo dobrą opinię. Regularnie zamawiam u niego torebki papierowe – dzięki temu moja firma jest bardziej ekologiczna i nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Co do samych torebek to są bardzo dobre jakościowo – polecam!
Awatar użytkownika
Nikola97
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2019, 7:52

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Nikola97 »

Opak-fol to firma, która ma indywidualne podejście do każdego klienta. Możesz wybrać rodzaj plastiku z jakiego będą wykonane torebki foliowe i wiele innych zmiennych. Jak dla mnie to bardzo duży atut!
Awatar użytkownika
leonidas
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:46

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: leonidas »

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Wydaje mi się, że ma on rację.
Prawo międzynarodowe? To jest zawsze to, co naruszają inni.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: marmaj77 »

Folie a także taśmy samoprzylepne różnego typu znajdziecie w http://www.pakart.com.pl/kategoria/folie/ Mają folie pęcherzykowe, ochronne czy typu stretch. Jakość pierwsza klasa i dobre ceny, także warto sobie ich sprawdzić.
ODPOWIEDZ