Opakowanie dla produktu

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Grzegorz Łącki

Opakowanie dla produktu

Post autor: Grzegorz Łącki »

Przymierzam się do rozpoczęcia własnej niedużej produkcji przetworów spożywczych, mam już zaczątki linii produkcyjnej, receptury, pozwolenia, itp
Teraz potrzebny jest mi namiar na producentów opakowań, najlepiej jakichś ekologicznych bo pewnie wkrótce to będzie wymóg.
Wiem już kto robi ekologiczny druk etykiet samoprzylepnych https://eticod.pl/
Będę wdzięczny za podpowiedź kogoś produkującego opakowania ze szkła.
MIRECKYŚŚŚŚ

Re: Opakowanie dla produktu

Post autor: MIRECKYŚŚŚŚ »

Jeżeli szukacie sprawdzonego punktu, gdzie możemy znaleźć różnego rodzaju opakowania to polecam zapoznać się z oferta firmy Vimini. Firma https://sklep.vimini.pl/pl/c/Pudelka-fasonowe/55 oferuję opakowania do różnego przeznaczenia w tym opakowania fasonowe, kartony o różnej wielkości w tym koperty, taśmy z nadrukiem, taśmy zwykłe pakowe. Firma oferuję również worki na odpady, papier ksero, markery samoprzylepne etykietki. Warto zaznaczyć, że firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny i gwarantują szybką realizację wysyłkę.
MIRECKYŚŚŚŚ

Re: Opakowanie dla produktu

Post autor: MIRECKYŚŚŚŚ »

Jeżeli jesteśmy w temacie opakowań to ja ze swojej strony polecam sprawdzić swojego dostawcę pod względem cen. Ja tak zrobiłam i swojego stałego dostawcę, który okazał się bardzo drogi zmieniłam na firmę https://sklep.eurokarton.pl/produkty/ka ... iar,2,3933. Teraz widzę ile kasy przepłacałem na opakowaniach, które niebyły dobre i często się rozwalały. Teraz mam porządne opakowania w różnych fasonach i wielkościach. Polecam zapoznać się z ich oferta bo mają bardzo dobre ceny.
Opuś

Re: Opakowanie dla produktu

Post autor: Opuś »

Otóż to! Trzeba rzeczywiście na bieżąco kontrolować rynek, bo jak się okazuje czesto przepłacamy. U nas tak było...Dopiero znajoma firma naprowadziła nas na sklep Pakolandia. Teraz od nich zamawiamy już w zasadzie wiekszość materiałów opakowaniowych w tym kartony, folię bąbelkową, stretch czy worki foliowe. Maja na stanach każda ilośc więc można naprawde zamawiać od nich komponenty do róznych wielkości zamówień. Firma jest stabilna i gwarantuje dobrą jakość
ODPOWIEDZ