oprogramowanie do faktoringu

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Urban_76
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 5:12

oprogramowanie do faktoringu

Post autor: Urban_76 »

Witam serdecznie, czy ktoś z tutaj obecnych zna się dobrze na faktoringu? Jeśli tak, to czy korzystacie może z jakichś specjalnych oprogramowań, które ułatwiają obsługę i kontrolowanie wszystkich procesów? Mnie też zdecydowanie przydałby się system faktoringowy, ale nie wiem jeszcze, na który powinienem się zdecydować. Zdaje się, że Kalypso ma sporo dobrych opinii, co wy sądzicie?
zojaa

Re: oprogramowanie do faktoringu

Post autor: zojaa »

Z tego co ja zauważyłam to wiele korzyści niesie ze sobą oprogramowanie Atom ERP https://atomerp.pl/funkcje/rejestrowani ... i-wydatkow . Chociażby dzięki niemu możecie obsługiwać niezawodne magazynowanie, transport itd. Ale i również rejestrować przychody i wydatki swojej firmy - możecie mieć nad tym dużo większą kontrolę.
longly

Re: oprogramowanie do faktoringu

Post autor: longly »

Ataki hakerskie to tak naprawdę codzienność, dlatego pod wieloma względami mocno się zastanawiam, jak to ma wyglądać i na czym polega technika phishingu. Wiecie, jednak mimo wszystko należy się to jakoś po prostu ogarnąć, sprawdzić, a na pewno się przed tym blokować.
ODPOWIEDZ