Oznakowanie magazynu

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:39

Oznakowanie magazynu

Post autor: Sergiusz »

Witam serdecznie. Szukam firmy, która pomogłaby mi w stworzeniu oznakowania poziomego w magazynie, którego jestem właścicielem. Czy znacie firmę malowanielinii.com? Korzystaliście z ich usług. Chętnie dowiem się, jakie macie opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Apoloniusz-79
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 19:47

Re: Oznakowanie magazynu

Post autor: Apoloniusz-79 »

Myślę, że warto ich sprawdzić, bo mają wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Są specjalistami od oznakowania poziomego magazynów, korzystają przy tym z nowoczesnych technologii, więc uważam, że usługi wykonują na wysokim poziomie.

colt 1911 sklep
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Oznakowanie magazynu

Post autor: MAYA »

Sporo rzeczy nadających się do znakowania magazynu można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/slupki-i-kas ... jana-tasma. Zamawialiśmy od nich niedawno kilka rzeczy i byliśmy bardzo zadowoleni z ich jakości oraz czasu dostawy. Warto ich sprawdzić ;)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Oznakowanie magazynu

Post autor: Weronika »

A skoro już mowa o magazynach, to gdzie kupowaliście wyposażenie na Wasze hale magazynowe? Z tego, co się orientuję, to bardzo wysokiej jakości regały na magazyn oferuje na przykład firma https://amrack.pl. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia? I co, byliście zadowoleni ze współpracy?
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Oznakowanie magazynu

Post autor: stokrotka »

Weronika pisze: ↑05 lip 2021, 18:49 A skoro już mowa o magazynach, to gdzie kupowaliście wyposażenie na Wasze hale magazynowe?
Tak, już na początku o to zadbaliśmy, podobnie było jeśli chodzi o program magazynowy online bo to też bardzo ważne i ogromne ułatwienie jeśli chodzi o prowadzenie firmy. Masz tam nawet funkcjonalność opisywania towaru numerem seryjnym, numerem partii i kodem EAN.
ODPOWIEDZ