piękne włosy

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Karoluś922

piękne włosy

Post autor: Karoluś922 »

Witam, macie piękne włosy? Zastanawiam się co zrobić aby moje włosy również były naprawdę ładne. Nie znam się na włosach, więc może ktoś z Was doradzi mi coś w tej kwestii?
Miśa

Re: piękne włosy

Post autor: Miśa »

Ja bym zaczęła od sprawdzenia czy moje kosmetyki nie robią krzywdy włosom. Ja lubię zamawiać tutaj: https://apteka.bonifratrzy.pl/do-wlosow.html bo są tam kosmetyki z w miarę składami. Ogólni ewarto o tym poczytać w internecie.
skiłpa

Re: piękne włosy

Post autor: skiłpa »

Pielęgnacja to podstawa, odpowiednio dobrane kosmetyki, i regularne odwiedzanie fryzjera. Oprócz tego widzę różnicę odkąd zaczęłam używać nowej loko-suszarki, kupiłam model babyliss hydro fusion. Genialnie działa na włosy, od razu po użyciu staja się gładsze, znika elektryzowanie się
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:55

Re: piękne włosy

Post autor: magdap »

Jeśli chodzi o mnie to zrezygnowałam całkowicie z suplementów diety, a postawiłam na herbatę zieloną i dużą ilość warzyw w diecie. Trzymam się kurczowo tego planu od ponad roku i zarówno włosy, jak i cera są w bardzo dobrej kondycji ;) Spróbujcie podziałać w ten sposób, a efekty przyjdą same :)
Mangą98

Re: piękne włosy

Post autor: Mangą98 »

HI! Zauważyłam, że moje włosy są ostatnio bardzo słabe . Nigdy nie miałam bujnej szopy, ale teraz jestem bardzo zaniepokojona - nie wiem czy to efekt zimy, stresu czy jeszcze innych czynników - znacie jakieś dobre preparaty na porost i wzmocnienie włosów? Coś, co sami stosowaliście?
rudźka

Re: piękne włosy

Post autor: rudźka »

Ja zainwestowałam w nową suszarkę do włosów. Mam od zawsze włosy z tendencją do puszenia się co jeszcze się bardziej wzmaga po suszeniu ciepłym powietrzem, w tej suszarce którą mam dokładny model to Babyliss hydro fusion, z technologią jonowo-plazmową, zmniejszającą elektryzowanie się i puszenie włosów
Baśka.a

Re: piękne włosy

Post autor: Baśka.a »

Każda z nas dąży do tego żeby mieć zdrowe i piękne włosy. Jest to jak najbardziej możliwe. Kosmetyków do odpowiedniej pielęgnacji nie brakuje na rynku. Dla mnie bardzo ważny jest skład. Wybieram takie kosmetyki, gdzie składniki są w dużej mierze naturalne. Tak jak seria kosmetyków do włosów Density Collection Grzegorz Duży. W ofercie szampony, odżywka, maska do włosów czy peeling.
małgorzata

Re: piękne włosy

Post autor: małgorzata »

Od zawsze mi się marzyły piękne i zdrowe włosy. Zmieniłam nawet sposób ich pielęgnacji, przeszłam tylko na naturalne kosmetyki. Kupuję je tylko w Eko Aleja. Bardzo dobrze się u mnie sprawdziła odżywka do włosów suchych i zniszczonych, która wspaniale je odbudowuje. Posiada bardzo dobry i delikatny skład, a włosy po jej użyciu są rewelacyjnie miękkie.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: piękne włosy

Post autor: milla27 »

Pielęgnacja, dieta - to ważne. Ale jeśli natura nie dała nam pięknych włosów to niestety nic nie pomoże. Nie oznacza to jednak, że nie możemy mieć pięknej fryzury. Wystarczy dobra peruka. Rynek jest ciekawy w tym zakresie i np. tutaj https://perukisklep.pl/peruki-radom/ wybór jest ogromny. Stylowe, eleganckie i bardzo naturalne. Piękne włosy w kilka minut.
kłossa

Re: piękne włosy

Post autor: kłossa »

rudźka pisze: ↑25 lut 2021, 11:49 Ja zainwestowałam w nową suszarkę do włosów. Mam od zawsze włosy z tendencją do puszenia się co jeszcze się bardziej wzmaga po suszeniu ciepłym powietrzem, w tej suszarce którą mam dokładny model to Babyliss hydro fusion, z technologią jonowo-plazmową, zmniejszającą elektryzowanie się i puszenie włosów
nie słyszalam o takiej technologii ale jeśli by to faktycznie zmniejszało puszenie to sama chętnie bym sobie taką suszarkę Babyliss kupiła, a marka jest mi znana i wiem, że robią urządzenia świetnej jakości, mam kilka urządzen i są świetne
MarysiaŻ234

Re: piękne włosy

Post autor: MarysiaŻ234 »

Eh.... jak ja chciałabym mieć piękne włosy.... ale niestety włosy odziedziczyłam po rodzinie taty gdzie wszystkie kobiety miały bardzo rzadkie, cienkie włoski. Stosowałam chyba wszystko co jest możliwe na porost, odżywienie czy zagęszczenie włosów. Niestety.... nic nie zadziałało i zdecydowałam się kupić sobie perukę i teraz jak mam ochotę mieć bujnę i długie włoski to wkładam moją perukę, którą zamówiłam w sklepie Świat Peruk https://www.swiatperuk.pl/kontakt.
Lvgo

Re: piękne włosy

Post autor: Lvgo »

Wydaje mi się, że https://perukisklep.pl/peruki-radom/ to idealne miejsce na zakup peruki. Mają duży wybór i profesjonalne doradztwo, co sprawia, że każdy klient może znaleźć idealną perukę.
ODPOWIEDZ