Pomoc przy gospodartwie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 167
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Pomoc przy gospodartwie

Post autor: gadka »

Prowadzę gospodarstwo rolnicze, chciałabym je nieco rozwniąć, aby przynosiło większe zyski. Na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Pomoc przy gospodartwie

Post autor: jurka »

Warto zająć się rolnictwem bo z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na produkty rolne. A jeśli się do tego dobrze przygotować, to może to być zajęcie na wiele lat. Najważniejsze to zabezpieczyć się odpowiednio i ubezpieczyć uprawy. Polecam też zajrzeć na stronę
https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin/herbicydy gdzie znajdziecie najwyższej jakości środki ochrony roślin.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Pomoc przy gospodartwie

Post autor: tristan »

W sprawie dobrej jakości części do maszyn rolniczych to warto zgłosić się do Akmet we Wrześni https://www.akmet.net.pl/ Spodoba wam się ich oferta bo nie tylko firma ma wysoką jakość części, ale także rozsądne ceny. Sprawdźcie ich sobie, będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Pomoc przy gospodartwie

Post autor: marmaj77 »

Jeśli chodzi o sprzedaż pasów napędowych, węży gumowych i węży technicznych czy opasek i obejm zaciskowych to zaopatrzycie się w to w warszawskim Agro-Hurcie. https://www.agro-hurt.pl/ Cenowo w porządku i wybór mają dobry, jak szukacie konkretów to zapoznajcie się z opisami produktów dostępnymi na ich stronie internetowej.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: Pomoc przy gospodartwie

Post autor: zereus »

Jeślibyście potrzebowali sprawdzonego laboratorium weterynaryjnego to ja mam jak najlepszą opinię o laboratorium diagnostycznym z Czerwina - VetLabGroup Jędryczko http://vetlabgroup.pl/ Oferują szeroką gamę badań laboratoryjnych zwierząt, można też u nich zamówić wysokiej jakości autoszczepionki obejmujące większość patogenów bakteryjnych. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, firma jest bardzo profesjonalna i jest z nimi dobry kontakt, plus też daję za to, że wyniki badań konsultują również bezpośrednio z klientem. Tak więc jakby były jakiekolwiek problemy zdrowotne w stadzie to można śmiało do nich dzwonić. Aha, mają też konto na facebooku www.facebook.com/epilab i można też tam się z nimi kontaktować.
ODPOWIEDZ