Posadzki przemysłowe

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Damazy
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2019, 3:53

Posadzki przemysłowe

Post autor: Damazy »

Cześć! Co sądzicie o posadzkach przemysłowych od firmy http://www.epox.com.pl/? Warto zlecić jej wykonanie takiej posadzki?

podgrzewacze do butelek forum
Awatar użytkownika
Czesław92
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2019, 22:43

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: Czesław92 »

Jeśli zależy Ci na posadzce wysokiej jakości , to zdecydowanie warto. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Dzięki nim wreszcie mam odpowiednie podłoże w moim zakładzie przemysłowym.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: codzienny »

W sumie dobra posadzka przemysłowa to absolutna podstawa jeśli chcemy pracować w dobrych warunkach. Jak dla mnie świetne posadzki przemysłowe są od https://powerrubber.com/kat/posadzki-przemyslowe/ i jestem zdania, że właśnie tutaj przede wszystkim liczy się jakość.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, 14:04

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: viktoria34 »

Jasne, że tak. Im lepiej przygotujecie mieszkanie pod kątem inwestycji, tym dłużej będzie Wam ono służyło bez dodatkowego remontu. Najlepiej zajrzyjcie do https://ladna-podloga.com.pl/posadzki-z ... kopolskim/ i tam sprawdźcie, na jakie posadzki powinniście dzisiaj stawiać. To może być dla Was ogromnym wsparciem.
Paweł Żyła

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: Paweł Żyła »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje posadzki z MIXOKRETEM to polecam zapoznać się z oferta tej firmy http://investcomplex-2.pl/posadzki-mixokretem/ . Ja ze swojej strony polecam firmę bo szybko wyceniła nam ile za wylanie podłóg zapłacimy, szybko przyjechali, ułożyli styropian i szybko i sprawnie wylali podłogę w jednym dniu. Teraz czekami aż wyschnie ok miesiąca i wchodzimy z dalszym remontem.
ODPOWIEDZ