Potrzebna firma spedycyjna

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Kochan64
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 10:14

Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: Kochan64 »

Witajcie forumowicze. Potrzebna jest mi dobra firma spedycyjna do współpracy. Na obecną chwilę znalazłem kilka ciekawych ofert, jednak chciałem zapytać jeszcze was, kogo możecie mi polecić. Zawsze wolę mieć więcej możliwości, żeby lepiej dopasować wykonawcę do swoich oczekiwań i potrzeb mojego przedsiębiorstwa.
Antoś

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: Antoś »

Szukacie dobrej firmy spedycyjnej? Ja znalazłem stronę w sieci, gdzie można szybko sprawdzić takie miejsca. To witryna https://www.wybierz-przewoznika.pl/firm ... a/spedycja , na której wpisujemy lokalizację i po chwili wyświetla się nam lista specjalistów w branży. W ten sposób udało mi się nawiązać współpracę z solidnym kontrahentem. Polecam.
TadekĆ

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: TadekĆ »

Dobra firmę spedycyjną znajdziemy u Tani Piasek i ta firma http://tanipiasek.pl/wynajem-maszyny-z-operatorem/ , transport towarów sypkich, wykopami pod fundamenty jak i można u nich wynająć maszynę z operatorem. Firma oferuję również profesjonalne rozbiórki i wyburzenia budynków jak i kompleksowe budowy domów i innych nieruchomości.
Włosek22

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: Włosek22 »

Co do firm transportowych to bezpieczniej wchodzić w współpracę z firmami spedycyjnymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Z mojej strony polecam Ci stronę https://symlog.eu/ Jest to bardzo dobra spedycja w której szeregach pracują ludzie profesjonalni nastawieni na sukces i zadowolenie klienta.
grażyna

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: grażyna »

Jak najbardziej polecam współpracę z agencja celna gdynia . Doskonale podchodzą do spraw klienta, ogólnie posiadają naprawdę bardzo dobre oferty, z których warto skorzystać. Ja jestem bardzo zadowolona z tego, że nawiązałam z nimi kontakt. ;) pozdrawiam
Gorguś33

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: Gorguś33 »

Jeśli potrzebna jest dobra firma spedycyjna która poradzi sobie z przewozem każdego towaru to będzie to spedycja https://www.translogis.pl/ Niezależnie czy to drogą lądową czy też morską poradzą sobie bez problemu i zrobią to w atrakcyjnej stawce. Z nimi dostarczysz wszystko na czas.
fgaxł

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: fgaxł »

A czy http://vomax.eu/spedycja-i-transport/ są Ci znani? Tak się składa, że to oni odpowiadali za zapewnienie nam transportu krajowego na najwyższym poziomie. Realizują spedycję międzynarodową, przez co przerzucanie towarów jest prostsze, oczywiste i bezpieczne. Traktujemy siebie nawzajem jako uczciwych partnerów z obopólną korzyścią.
DominikŻ2345

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: DominikŻ2345 »

Dobrą firmę spedycyjną znajdziemy w miejscowości Dołuję i jest to firma Mark Spedition. Firma https://www.mark.com.pl/kontakt/ oferuję usługi z zakresu usług transportowych oraz spedycyjnych dla dużych i małych firm. Firma oferuję bardzo dobre ceny i posiadają wszystkie pozwolenia związane z tą branżą.
Piotruś90

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: Piotruś90 »

Widzę, że polecacie bardzo dużo firm ale mnie interesuje firma spedycyjna poznań. Niestety nie znalazłem nigdzie takiej firmy i nie widzę w polecanych przez was firm nikogo kto by był z Poznania. Jeśli przypomnicie sobie coś na temat firm spedycyjnych z Poznania to zostawcie informacje.
Gość

Re: Potrzebna firma spedycyjna

Post autor: Gość »

Żegluga morska to nie tylko przewóz kontenerów. To również zaawansowane logistycznie operacje, które wymagają dokładnego planowania i koordynacji. Poznaj szczegóły, jakie kryją się za tą fascynującą dziedziną, sprawdzając https://pfc24.pl/czym-jest-zegluga-mors ... ej-zalety/
ODPOWIEDZ