Prezentacja dla firmy

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
felicjana-82
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 14:57

Prezentacja dla firmy

Post autor: felicjana-82 »

Witajcie. W siedzibie mojej firmy ma się niedługo odbyć spotkanie z potencjalnymi klientami, dlatego ważne jest dla nas pokazanie się od jak najlepszej strony. Myślimy, że dobrym rozwiązaniem byłoby przygotowanie prezentacji. Potrzebujemy wskazówek, jak taka prezentacja powinna wyglądać. Możecie w tej kwestii doradzić?
Awatar użytkownika
Dargomira1978
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 9:45

Re: Prezentacja dla firmy

Post autor: Dargomira1978 »

Nie zastanawialiście się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej agencji, która zna się na przygotowywaniu takich prezentacji? Ja mogę polecić firmę Re-Prezentacja, z której usług sama korzystałam. Mają doświadczenie także w projektowaniu graficznym.
orłan

Re: Prezentacja dla firmy

Post autor: orłan »

Jeżeli chodzi o prezencje to warto miec stronę internetową która zachęci do odwiedzin w firmie. Świetnie może się spisać prezentacja multimedialna https://tworzenieprezentacji.pl ta firma wykonuje je w bardzo profesjonalny sposób i nie kasuje za to niewiadomo ile pieniędzy. Z pewnością warto będzie się zainteresować takim rozwiazaniem.
ODPOWIEDZ