Produkcja foliówek

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Malachiasz
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 21:51

Produkcja foliówek

Post autor: Malachiasz »

Cześć. Jaki producent opakowań foliowych Łódź jest według was godny polecenia? Nie wydaje mi się, żeby dużo było firm zajmujących się czymś takim, ale spośród nich z całą pewnością można wyodrębnić faworyta. Może sami zamawiacie takie opakowania i współpracujecie z jakimś producentem?
Wieńkuś

Re: Produkcja foliówek

Post autor: Wieńkuś »

Opakowania foliowe w tym folię bąbelkową czy folię stretch zamawiamy z tego sklepu https://przeprowadzkisklep.pl/ i to już dłuższy czas, więc mamy przećwiczone pewne rzeczy w tym przede wszystkim jakość i wielkość rulonów z folią. Mamy je dopasowane m.in. do wielkości palet dzięki czemu łatwiej się je owija

beksiński w krakowie
ewi5432

Re: Produkcja foliówek

Post autor: ewi5432 »

Dlatego warto współpracować z uznanymi producentami opakowań, a do takich zalicza się https://yanko.com.pl/ zdecydowanie. Polecam sprawdzić ich bogatą ofertę, a w zamian możecie liczyć na indywidualne podejście i wysoką jakość opakowań. Moim zdaniem trzeba wybierać właśnie takie propozycje.
MałgorzataMargol

Re: Produkcja foliówek

Post autor: MałgorzataMargol »

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję produkcję tzw foliówek to polecam odezwać się do firmy z Nowego Tomyśla. Firma FOLIOS https://www.folios.pl/oferta/worki-i-opakowania-foliowe taką produkcją się zajmuję i powiem wam, naprawdę warto podjąć z nimi współpracę bo mogę wedle waszego zamówienia zrobić na przykład nadruk na opakowaniach z logo waszej firmy i tym podobne. Ja regularnie zamawiam u nich opakowania foliowe w tym opakowania z logo naszej firmy.
ODPOWIEDZ