Przemysł

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
maiol

Przemysł

Post autor: maiol »

Jak wam idzie? Kto u was zbudował halę, czy skąd macie piec, urządzenia przemysłowe. Temat o wszystkim związanym z przemysłem. Sam do budowy hali przemysłowej to mam sprawdzoną firmę, Commercecon z Konstantynowa łódzkiego. Z powodzeniem na całą Polskę działają, mają swoich projektantów także pracują kompleksowo w takiej inwestycji. Duże doświadczenie, możliwości i umiejętności, nam budowali halę i powiem że aż miło było patrzeć jak pracują.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
sojju

Re: Przemysł

Post autor: sojju »

Jeżeli chodzi o piece przemysłowe, to mam swojego faworyta. Jest nim producent Compte Fortech z Chojnic. Mamy od nich kocioł, który sprawdza nam się bardzo dobrze. Jest to urządzenie automatyczne, z podajnikiem, intuicyjne, łatwe w obsłudze, a przy tym rzeczywiście niezawodne. Spalanie ma dobre, do tego piec jest wytrzymały, wykonany z solidnych materiałów. Z zakupu jesteśmy w pełni zadowoleni, to kocioł na pellet. Ta firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż urządzeń grzewczym, czym zajęli się również u nas i z czym doskonale sobie poradzili, polecam.
jednak

Re: Przemysł

Post autor: jednak »

Tak naprawdę pracując w przemyśle, wszystko się liczy, trzeba dbać o warunki pracy, o to, by kupić dobre maszyny, odpowiednio je zamontować i dbać o ich stan. My przy ich konserwacji korzystamy z układów centralnego smarowania, one są niesamowicie przydatne. Mamy je od firmy Układy Centralnego Smarowania z Sadów. Ich zaprojektowaniem i montażem zajęli się właśnie ci specjaliści, mają doświadczenie z takimi urządzeniami, korzystają z wysokiej jakości produktów marki DropsA. Uważam, że jest to firma godna polecenia.
moikd

Re: Przemysł

Post autor: moikd »

U nas trzeba było zaprojektować całe systemy automatyki przemysłowej. Zaczynaliśmy od zera, w naszej hali produkcyjnej nie było niczego, potrzebowaliśmy maszyn, no i automatyki, którą zajęła się firma Kos-El z Zabrza. Jak powszechnie wiadomo, zadaniem systemów automatyki przemysłowej jest poprawa wydajności pracy zakładu, systemy należy dopasować do naszych oczekiwań i zapotrzebowania, a z tym zadaniem wspomniana firma poradziła sobie perfekcyjnie. To profesjonaliści, którzy są terminowi i dokładni. Po wszystkim upewnili się jeszcze, że systemy działają prawidłowo, polecam ich serdecznie.
bard

Re: Przemysł

Post autor: bard »

Niezwykle ważna jest także armatura przemysłowa. Jak my zaczęliśmy planować naszą produkcję, to nie było wiele osób, które mogłyby nam coś podpowiedzieć w tym zakresie, dlatego zaczęliśmy szukać sami i znaleźliśmy firmę, w której zaopatrzyliśmy się w wysokiej jakości, naprawdę dobre produkty, w tym, np. elektrozawory przemysłowe. Jest to firma Klimos z Białegostoku. Tam kompleksowo się zaopatrzyliśmy, ceny mają przystępne, potrafią doradzić konkretne produkty, gdy czegoś u nich szukaliśmy. Szczerze polecam.
neok

Re: Przemysł

Post autor: neok »

My kupiliśmy halę z rynku wtórnego. Było w niej sporo do roboty, ale cenowo i tak się opłacało. Robotami remontowo-wykończeniowymi zajęła się u nas firma IzoSerwis z Tuliszkowa. Oni mają szeroki zakres usług, doskonale sobie ze zleceniem poradzili. Przed wykonaniem robót ustaliliśmy sobie z nimi wszystkie warunki, cenę, terminy, itp. To rzetelni fachowcy, którzy mają duże doświadczenie i bez problemu z tych wszystkich warunków się wywiązali. Szczerze ich polecam.
daik

Re: Przemysł

Post autor: daik »

My halę stawialiśmy w tym roku. Potrzebowaliśmy fachowców, inspektora nadzoru, kierownika budowy, itp. Wszyscy tego typu specjaliści, z którymi współpracowaliśmy, to pracownicy firmy Kalemba w Sieprawiu. Ich oferta jest szeroka, specjaliści od nich posiadają odpowiednie uprawnienia, umiejętności i doświadczenie. Na budowie doskonale się odnaleźli i faktycznie sprawowali nadzór nad inwestycją. Lepiej trafić nie mogliśmy, jesteśmy im wdzięczni za to, jak dobrze się spisali, szczerze ich polecam.

samsung firmware printer
popo

Re: Przemysł

Post autor: popo »

My zajmujemy się, produkcją, pracujemy przy liniach montażowych produkcyjnych, posiadamy oczywiście systemy automatyki przemysłowej, itp. To wszystko potrzebuje nadzoru i serwisu. Serwisem automatyki przemysłowej, a także testowaniem oraz uruchamianiem linii i stanowisk zajmuje się u nas firma Centrum Projekt z Wrocławia. Oni działają już wiele lat, korzystamy z ich usług od długiego czasu i możemy śmiało powiedzieć, że są rzetelni, doskonale znają się na maszynach i na tym, co robią. Usługi mają w atrakcyjnych cenach, polecam.
maikpl

Re: Przemysł

Post autor: maikpl »

My szukaliśmy maszyn do naszego zakładu. Potrzebowaliśmy szlifierki orbitalnej orbitalna do szlifowania rur i profil i w końcu ją znaleźliśmy. To maszyna od producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/content/9-szlifierka-orbitalna z Sukowa. Urządzenie od nich jest bardzo dobrej jakości, doskonale nam się sprawdza, jest wytrzymałe, a przy tym precyzyjne. Służy nam do obróbki elementów prostych jak i również zagiętych. Jesteśmy z niej w pełni zadowoleni i planujemy kupno jeszcze dwóch takich urządzeń, polecam.
sowk

Re: Przemysł

Post autor: sowk »

W naszym przypadku ważne jest mierzenie różnych parametrów w pracujących u nas maszynach. Na przykład musimy mierzyć poziom cieczy, temperaturę, ciśnienie i jeszcze kilka innych właściwości. Wszystko to, by maszyny działały prawidłowo i nie doszło do ich popsucia. Urządzenia pomiarowe tego typu kupiliśmy w firmie ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/kontakt.html z Gliwic. Zdecydowanie mogę ich polecić, mają produkty wysokiej jakości, które są dokładne, działają niezawodnie no i dostępne są w atrakcyjnych cenach.
jokgo

Re: Przemysł

Post autor: jokgo »

Biznes idzie jak zwykle, nie ma wielkich zmian, produkcja działa na okrągło. Pracujemy w większości na wtryskarkach, które są naprawdę dobrymi maszynami. Urządzenia te oczywiście trzeba serwisować, by działały niezawodnie i były wciąż precyzyjne. Taki serwis wykonuje u nas firma Sigma https://www.sigmaklimczak.com/serwis-wtryskarek z Daszewa. Oni regularnie nas odwiedzają, są terminowi i dokładni, usługi mają w korzystnych cenach, zajmują się także naprawą tego typu sprzętów, ale nam jeszcze ta usługa nie była potrzebna.
tikil

Re: Przemysł

Post autor: tikil »

Bardzo ważną rzeczą jest również kupno odpowiedniej chemii przemysłowej. Byle jakie produkty nie zagwarantują nam odpowiedniego działania maszyn, zatem trzeba wybierać je ostrożnie. My mamy swoje sprawdzone środki tego typu, są one od firmy MDD POLSKA https://mddpolska.com.pl/oferta.html#content z Warszawy. Dostępna tam chemia przemysłowa jest w korzystnych cenach, jest skuteczna, odpowiednio opracowana, korzystamy z niej od lat i zawsze jest tak samo dobra.
sokl

Re: Przemysł

Post autor: sokl »

Działamy na rynku od około roku, wiec jeszcze na świeżo jesteśmy z tym, jakich maszyn i automatyki potrzebowaliśmy. W naszym przypadku projektem i budową maszyn, czyli całą robotyzacją w naszym przedsiębiorstwie oraz automatyką przemysłową zajęła się jedna firma, Automation Robotics Machines https://arm-robotics.pl/integrator-auto ... emyslowej/ z Chorzowa. Ich oferta jest kompleksowa. W zasadzie wszystko, na czym dziś pracujemy, stworzyli oni i wykonali przy tym kawał dobrej roboty. To specjaliści i fachowcy mający najwyższe kwalifikacje, szczerze ich polecam.
patt

Re: Przemysł

Post autor: patt »

Korzystacie może z takich wbudowanych konstrukcji w hali, jak żurawie? My kamy wbudowane podnośniki różnego rodzaju, do pracy na wysokościach. Ich wykonaniem oraz wykonaniem konstrukcji stalowych do naszej hali zajęła się firma BestTap https://www.besttap.pl/oferta/zurawie ze Starachowic. To firma, która posiada doświadczenie w branży, świetnie sobie ze wszystkim poradzili. Urządzenia działają niezawodnie, jesteśmy z nich w pełni zadowoleni, firmę zdecydowanie polecam.
Sławomir

Re: Przemysł

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu szukałem firmy, która wykona dla mnie kompleksowe sprzątanie mojej hali przemysłowej. Natrafiłem na ofertę firmy Altura - https://www.czyszczenie-hal.pl/ , którą mogę Wam szczerze polecić. Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Przemysł

Post autor: gadka »

Z własnego doświadczenia wiem, ze wybór sprzętu przemysłowego to nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. W związku z tym, zachęcam was do zapoznania się z ofertą https://letgroup.pl/ Myślę, ze sprosta waszym oczekiwaniom.
Buśka

Re: Przemysł

Post autor: Buśka »

Zaciekawił mnie opis shot blasting jako technologii kształtującej przemysł. Ktoś już miał okazję z niej korzystać? Opinie mile widziane! https://shop-pl.wabrasives.com/blog/pos ... a-przemysl
ODPOWIEDZ