przesyłki przez internet

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

przesyłki przez internet

Post autor: mencka »

Nadajecie czasami przesyłki internetowo? Jak tak przez jaki portal najlepiej to zrobić? Szukam najniższych cen
Awatar użytkownika
warius
Posty: 64
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

Re: przesyłki przez internet

Post autor: warius »

Najlepiej przez portale brokerów kurierskich. Z tego co mi wiadomo, to mają tanie palety i innego rodzaju przesyłki. Szkoda, że nie piszesz co dokładnie chcesz nadać, może byłabym w stanie coś konretniejszego polecić. W każdym razie zerknij sobie na brokerów kurierskich
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Re: przesyłki przez internet

Post autor: hiciol »

Zdecydowanie przez brokerów kurierskich jak to wyżej napisano. Tutaj masz sprawdzony namiar , gdzie jest tani kurier - https://www.ebox24.pl/ . Z tej strony korzysta mój brat, on ma swój własny biznes i często musi coś kurierem nadać, mówi że w ten sposób sporo oszczędza
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: przesyłki przez internet

Post autor: magdi »

Dużo szybciej i wygodniej nadaje się przez internet. Ja korzystam ze strony Sendit jak mam coś do wysłania. Trochę robię porządków po dzieciach, więc czasem sporo paczek wysyłam. Bardzo się przydaje możliwość sprawdzenia kosztów konkretnej paczki jak ktoś mnie pyta. Wystarczy, że wpiszę wymiary pudełka i wagę. Tu kurierów mam też do wyboru, dzięki czemu ceny są bardziej konkurencyjne.
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: przesyłki przez internet

Post autor: marta7900 »

Wiele firm decyduje się na hurtowe nadawanie paczek i jest to, jak najbardziej dobra oferta. Trzeba tylko wiedzieć, na kogo trafiamy. Myślę, że tutaj pomoże być firma Czech Logistic. Bardzo spodobały mi się ich usługi oraz oferta, która jest inna niż wszystkie. Zawsze ą niskie ceny bez bardzo dużych wolumenów wysyłkowych.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: przesyłki przez internet

Post autor: codzienny »

Ogólnie w dzisiejszych czasach raczej większość z nas zamawia kuriera przez internet i jest to bardzo wygodny sposób na wysłanie paczki. Mnie również zaciekawił fajny wpis https://www.sendit.pl/blog/jak-wyslac-komus-prezent o tym w jaki sposób można wysłać prezent i liczyć na to, że bez większego problemu dotrze on na czas.
ODPOWIEDZ