sklep chemiczny online

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
laśhkorek

sklep chemiczny online

Post autor: laśhkorek »

Szukam sklepu chemicznego w internecie. Potrzebuję wysokiej jakości i certyfikowanego towaru do laboratorium medycznego (rozpuszczalniki, odczynniki chemiczne itp.). W opakowaniach o różnych rozmiarach iz długim terminem przydatności do spożycia. Bardzo ważne jest, aby były to towary pochodzenia europejskiego.
lećnik

Re: sklep chemiczny online

Post autor: lećnik »

Ci rekomenduję popatrzeć wybór towarów dla laboratoriów w AFD - market . To Hurtownia internetowa chemii . Tu rozsądne ceny i duży wybór certyfikowanych towarów. Kupowałem tam nie raz rozpuszczalniki https://afd-market.pl/catalog/rozpuszczalniki i alkalia dla laboratorium. Wszystkie zamówienia były dokonane do uwarunkowanych terminów.
Kyśśka

Re: sklep chemiczny online

Post autor: Kyśśka »

Sprawdzałam, ale niestety nie mają w ofercie żadnych rozwiązań do technologii próżniowej. Potrzebna mi profesjonalna pompa próżniowa. Przeglądałam już kilka sklepów, w tym Uni Export https://www.uni-export.com.pl/pompa-prozniowa/. Ich pompy mają zadowalające parametry. Będziemy pracować w warunkach wysokiej próżni.
ODPOWIEDZ