Sprzątanie w biurze

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Jacenty72
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 20:23

Sprzątanie w biurze

Post autor: Jacenty72 »

Zlecacie jakiejś firmie zewnętrznej dbanie o porządek w waszych biurach? Ja zdecydowałem się jakiś czas temu na ozonowanie pomieszczeń i przyznam się wam, że na pewno nie raz jeszcze z takiej opcji skorzystam. Przynajmniej mam pewność, że ekipa pozbyła się wszelkich zanieczyszczeń. Skorzystalibyście?
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:55

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: magdap »

Myślę, że jak najbardziej :) A ja zastanawiam się, kto z Was korzysta z usługi dostarczania kawy do biura? Macie swoją ulubioną kawę czy też palarnię kawy, która oferuje naprawdę dobre ziarna kawy, nie spóźnia się z dostawami? Dajcie znać kogo polecacie jeśli chodzi o Mazowsze :)
łak

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: łak »

Ja ze swojej strony mogę polecić ci firmę Airozone, twierdze, że są godni uwagi. W naszym przypadku rozwiązali problem permanentnie, i przyznam szczerze, że dość szybka realizacja, nie to co w innych przypadkach. Także jeżeli zależy wam na szybkim i skutecznym działaniu to warto się z nimi skontaktować.
MichalinaĆ

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: MichalinaĆ »

Jeżeli chodzi o sprzątanie biur to ja od lat jestem w kontakcie z firmą sprzątającą http://quattro.slask.pl/#NaN i powiem wam, że mam do nich 100 % zaufania. Sprzątają dokładnie i za rozsądne pieniądze. Polecam zapoznać się z ich oferta i podjąć współpracę jeżeli zależy nam na nienagannej czystości w swoim miejscu pracy.
Łucja

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: Łucja »

Sprzątanie biura można zlecić firmie sprzątanie biur Kraków jeśli chodzi o kwestie związane ze sprzątaniem i utrzymaniem porządku to warto im zaufać. To doświadczona firma która posiada dobry sprzęt i profesjonalne środki czystości. Skutecznie wysprzątają biura firm czy mieszkania.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: codzienny »

Raczej mało kto z nas faktycznie lubi samodzielne sprzątać. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że w takich sytuacjach właśnie przydają się wycieraczki systemowe. Ja sam takich używam z firmy https://www.alumatex.pl/ i wiem, ze to właśnie dzięki nim mam o wiele mniej sprzątania w domu czy w biurze.
Łucja

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: Łucja »

Ozonowanie gabinetu to usługa, która z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Jest to związane ze wzrastającą świadomością dotyczącą różnych drobnoustrojów, w tym także wirusów czy bakterii. Ten sposób dezynfekcji daje obecnie najlepsze rezultaty, a jednocześnie jest on najszybszy i wymagający najmniejszego nakładu pracy.
Nina Gubiło

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: Nina Gubiło »

Przy sprzątaniu w biurze przydają się dobrej jakość środki do dezynfekcji, tego typu środki w dobrej cenie można znaleźć na stronie https://medyczny.store/134-dezynfekcja-kosmetyczna. Ważne jest aby skupić się na dezynfekcji powierzchni, w której przebywają indywidualni klienci. Takie osoby sa nosicielami dużej liczby bakterii z otoczenia zewnętrznego.
dębka

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: dębka »

Dobrej jakości sprzęt i środki to jedno, ale w posprzątaniu większego biura może pomóc tylko firma https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-praga-poludnie/ która ma doświadczenie w takich działaniach. Dzięki nim uda się posprzątać szybko i sprawnie duże biuro.
rótka

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: rótka »

Do sprzątania wykorzystujemy produkty, jakie można znaleźć u http://wszystkodosprzatania.com.pl/ . Pozwalają na solidną i uczciwą walkę z brudem, który pojawia się w najmniej oczekiwanych miejscach. Jednakże, to wszystko jest do pokonania! Dokładnie za czymś takim się rozglądałem, także traktuję to jako w pełni udaną inwestycję.
kałóża

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: kałóża »

Sprzątanie biura rozsądnie było powierzyć doświadczonym specjalistom, gdyż na własną rękę byśmy tego nie ogarnęli. Padło na http://www.perfektanna.pl/oferta/sprzatanie-biur , wykonali kawał solidnej roboty. Od odkurzania do pozbycia się wszelkich śmieci i plam, które tylko psuły odbiór naszego biura i poziom pracy.
antośkaa

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: antośkaa »

My też planujemy nawiązać współpracę z dobrą firmą zajmującą się sprzątaniem w biurze i nawet znalazłam https://top-mop.com.pl/sprzatanie-biur-krakow-cennik/ . Widzę, że oferta jest tutaj bardzo atrakcyjna, więc może to będzie dobre rozwiązanie
roksanam

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: roksanam »

Jak firma sprzątająca Wrocław to tylko i wyłącznie RWS Cleaning. Warto przejrzeć sobie ich szeroką ofertę. Mają w niej nie tylko sprzątanie biur, ale także mycie okien i elewacji.
aniaczaj

Re: Sprzątanie w biurze

Post autor: aniaczaj »

Jeżeli jesteście z województwa mazowieckiego, to polecam Wam firmę Agnus i ich usługę, jaką jest sprzątanie biur Warszawa. Miałam okazję z nimi współpracować i naprawdę są godni zaufania :)
ODPOWIEDZ