sztuka nowoczesna

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Patryś24

sztuka nowoczesna

Post autor: Patryś24 »

Cześć, czym się interesujecie? Jeśli chodzi o mnie to uważam, że sztuka nowoczesna i współczesna jest bardzo interesująca. Przykładami są abstrakcje, obiekt, collage, nowoczesna architektura, grafika komputerowa, animacja performance czy happening. Co sądzicie o sztuce?
Paula29

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Paula29 »

Zdecydowanie jestem dużą fanką sztuki ogólnie i tej starszej i nowej. Jednak ostatnio najbardziej przemawia do mnie młoda sztuka ;) Nie dawno odkryłam nowe i wyjątkowe miejsce, mianowicie Gallery of Young Polish Art, którą możecie znaleźć w Warszawie. Zdecydowanie warto wybrać się tam na wystawę, jest co podziwiać :) W galerii zobaczycie wiele wyjątkowych dzieł młodych polskich artystów. Poza tym obrazy i rzeźby można również nabyć na własność. Mi udało się nabyć już dwa przepiękne obrazy, które super prezentują się w moim mieszkaniu :)
osok

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: osok »

Mam własną galerię sztuki i doceniam każdą sztukę, nowoczesną i klasyczną również :). Mam w swoim domu kilka pięknych obrazów olejnych, ale także namalowanych akwarelą w różnych stylach. Obecnie mamy wielu artystów, którzy są fenomenalni w tym, co robią. Z doświadczenia wiem, że przewożenie dzieł sztuki jest nie lada zadaniem, należy każde dzieło odpowiednio zapakować i przewieźć w konkretny sposób, by go nie uszkodzić. Nam pomaga w tym firma Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/ofer ... iel-sztuki z Warszawy. Oni są świetnymi specjalistami, którzy są delikatni i znają się właśnie na tych czynnościach. Pracują rzetelnie, w dobrych cenach, serdecznie ich polecam.
ODPOWIEDZ