Szybka nauka angielskiego

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:08

Szybka nauka angielskiego

Post autor: Kleo »

Zastanawiasz się, jak najszybciej nauczyć się angielskiego? Najlepiej w renomowanej szkole językowe. Dlatego serdecznie polecam personaltutor.edu.pl. Jest to szkoła językowa z bardzo dobrą renomą na rynku.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: milla27 »

Myślę, że najszybciej i najskuteczniej można nauczyć się języka w szkole językowej. Profesjonalna kadra po prostu będzie widziała jak nas ukierunkować. Ja mogę Ci zaproponować takie kursy w Łodzi. Tutaj https://szkolaeuropejska.pl/ popatrz. Mają mnóstwo absolwentów, kształcą na wielu poziomach i fajne rabaty oferują.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: Weronika »

Jeśli zależy Wam na szybkiej nauce angielskiego, to najlepiej byłoby się zapisać na jakiś kurs intensywny tego języka. Z tego, co się orientuję, to takie intensywne kursy językowe oferuje na przykład Szkoła Językowa Speak-Up, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie https://www.speak-up.pl/intensywny-kurs-angielskiego. Jest to Szkoła z wieloletnim doświadczeniem, mająca na swoim koncie mnóstwo zadowolonych uczniów.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: Ereks »

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na https://szkolaeuropejska.pl/kursy-alma- ... cych-lodz/ ponieważ jest to bardzo dobra szkoła językowa która uczy nie tylko angielskiego, ale również niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Jestem przekonany, że z taka pomocą szybko nauczycie się nowego języka. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: yataa »

Ja już po studiach zapisałam się na kilka kursów językowych ale i tak ta nauka przychodziła mi z wielkim trudem. Prawda jest taka, że im wczesniej zaczniemy z tym językiem obcować tym lepiej. Dlatego ciesze się, że miałam możliwość zapisać moje dzieci do polsko-angielskiej podstawówki Edison ( W-wa). Tu zajęcia z angielskiego ( na poziomie rozszerzonym) odbywają sie każdego dnia i nie trzeba było długo czekac na efekty.
daruś

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: daruś »

W tym roku szkolnym moje dziecko jest pokrzywdzone ponieważ zdaję maturę i nie ma możliwości utrwalenia wiedzy . Zamówiłam dla niego podrecznik " Vademecum. Matura 2021. Język angielski" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/vademecum-matura-2021 . To kompendium, które pomaga w przygotowaniach do egzaminu maturalnego z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: magdi »

Z tą nauką języka angielskiego to różnie bywa. Chodzi mi o to, że nie zawsze efekty są takie jakich oczekujemy. Teoria to jedno, tylko jak ją później zastosować w praktyce. Jak się odezwać, jak zdanie zbudować. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka, podesłała link do https://youtu.be/VXSi0LBLyfQ . Kurs Aktywny Angielski to jest to czego mi trzeba. Obejrzałam ten filmik, skorzystałam z darmowych lekcji i zapisuję się na kurs. Tu się mówi, tylko mówi, metoda aktywnego mówienia to się nazywa. Wszystko jest prosto i jasno tłumaczone. Od razu ochoty nabrałam do nauki.
Wikiś

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: Wikiś »

Nie zawsze szybka nauka języka jest efektywna. Przede wszystkim umiejętność posługiwania się językiem obcym wymaga pracy, cierpliwości i odpowiedniego nauczyciela, który wytłumaczy różne trudne zagadnienia oraz pomoże płynnie mówić. Dlatego polecam, aby skorzystać ze szkoły językowej, w której znajdują się profesjonalni nauczyciele, którzy pomogą w nauce języka obcego.
Awatar użytkownika
kokielka
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:25

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: kokielka »

Czy szybka nauka angielskiego będzie skuteczna to mam co do tego wątpliwości. Lepiej chodzić normalnie na kurs, przychodzić na wszystkie zajęcia i dzięki temu lepiej wyjdzie nam ta nauka. Dotyczy to też oczywiście dzieci https://aleklasa.pl/ostatnie-wpisy/kied ... yka-obcego które najlepiej od najmłodszych lat posyłać na zajęcia.
byłka

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: byłka »

Jak masz motywację, to ja polecam kursy online. Możesz się uczyć kiedy chcesz, a więc też po prostu więcej, niż na normalnym kursie stacjonarnym. Spójrz sobie na kurs od speakingo - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ bardzo fajna opcja nauki przez rozmowę :)
ulkiś

Re: Szybka nauka angielskiego

Post autor: ulkiś »

Dokładnie, ja też polecam speakingo. W sumie to jest to opcja okej nawet dla starszych dzieci, które już ogarniają dobrze pisanie i obslugę komputera/telefonu. Tutaj możesz sobie poczytać w ile można się nauczyć angielskiego - https://speakingo.com/w-ile-czasu-mozna ... ielskiego/, postępy są naprawdę widoczne :)
ODPOWIEDZ