Telewizja i internet w Iławie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Telewizja i internet w Iławie

Post autor: kozi44 »

Czy jest może na forum ktoś z Iławy lub okolic, kto mógłby mi podpowiedzieć gdzie jest warto podpisać aktualnie umowę o pakiet telewizji z internetem?
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: Miroslaw221 »

Z tego co się orientuję to takie pakiety ma w swojej ofercie na przykłąd https://www.multimedia.pl/ . Polecam Ci zajrzeć do ich oferty, ponieważ moim zdaniem na prawdę warto jest sie jej przyjrzeć dokłądniej.
Awatar użytkownika
sars_2002
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:28

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: sars_2002 »

Najlepiej to wejść sobie na porównywarkę pan wybierak i tam wybrać swoje miasto i juz :) Wyskoczą wam oferty, z których z pewnością możecie wybierać.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: Kamilla36 »

Ja też zastanawiam się nad zakupem telewizora. Znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę na tej stronie tutaj : https://eltkom.pl/telewizory-32-cale I chyba skorzystam z takich rat. Podoba mi się to ze plan ratalny rozpoczyna sie od maja, więc mam dużo czasu, a rodzina już teraz będzie mogła się cieszyć nowym telewizorem. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: stokrotka »

Nie mogę narzekać bo mam najszybszy internet w polsce i nie szukam nawet innych ofert skoro ten który mam całkowicie spełnia moje oczekiwania
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: marmaj77 »

Ja mam internet satelitarny od Kempa Satellite Networks https://www.kempa-satellite.com/ i jestem w 100 % zadowolony z wyboru. Internet jest szybki i stabilny, cenowo wychodzi mnie bardzo w porządku, także nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Sprawdźcie ich sobie.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: yataa »

Ja co prawda nie mieszkam w Iławie ale mogę Wam polecić super dostawcę usług ( internet, kablówka, tel stacjonarny) w Białymstoku - lokalna firma ELPOS. Bardzo duży wybór pakietów ( u nas jest akurat światłowód więc mamy ten najszybszy internet do 900 mb/s). niewygórowane ceny, szybka aktywacja usług, sympatyczna obsługa.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: Kamilla36 »

[del]
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: marta7900 »

Skoro już mowa o internecie, to jestem bardzo ciekawa, jakich przeglądarek najczęściej używacie. Dla mnie najlepsza jest przeglądarka chrome, ponieważ z niej korzysta mi się najwygodniej i cały czas dowiaduję się czegoś nowego. Szczególnie i różnych zabezpieczeniach.

wadowicka biblioteka publiczna
Awatar użytkownika
sars_2002
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:28

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: sars_2002 »

ja wybrałam sobie idealną ofertę na pan wybierak :) Szybko i konkretnie pod moja lokalizację :)
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: caryca »

Ja też nie narzekam na swój internet ale to raczej jasne bo to najlepszy dostawca usług internetowych w mojej okolicy, wiem bo to sprawdzałam już wcześniej i pytałam znajomych jak im działa :P
wituś

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: wituś »

A może warto zainteresować się tą ofertą tu https://pilot.wp.pl/ Ta telweizja internetowa ma mnóstwo kanałów i filmów o różnej tematyce. Kanały są w jakości Full HD. Pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS jest darmowy przez 7 dni. Co ważne nie ma umów długoterminowych i można zrezygnować w każdej chwili.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: martka »

No ja mogę ze swojej strony polecić Światłowód wrocław Korzystałam z oferty różnych dostawców, ale żadna z ofert nie sprostała w 100% moim wymaganiom. Tutaj mam zapewniony stały dostęp do internetu w świetnej cenie. Polecam sprawdzić, może i was zainteresuje ta oferta.
mała

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: mała »

martka pisze: ↑09 maja 2021, 9:04 No ja mogę ze swojej strony polecić Światłowód wrocław Korzystałam z oferty różnych dostawców, ale żadna z ofert nie sprostała w 100% moim wymaganiom. Tutaj mam zapewniony stały dostęp do internetu w świetnej cenie. Polecam sprawdzić, może i was zainteresuje ta oferta.
Zgodzę się, że światłowód to najlepsza propozycja, zwłaszcza jeśli jest od najlepszego dostawcy telewizji i internetu i taki z symetrycznym łączem bo jest też bardzo szybki i stabilny a na tym każdemu chyba zależy.
teslaa

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: teslaa »

Chyba w sieci lub znajomych najlepiej o to zapytać. Ja tak robiłam i teraz znalazłam idealny pakiety tv białystok dla siebie u firmy KOBA. Właśnie planuję się do nich zgłosić, aby teraz omówić szczegóły przyszłej mojej umowy itd.
ani898

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: ani898 »

Nie wiem, jakiego konkretnie internetu poszukujecie, ale moim zdaniem na pewno warto zerknąć na ofertę https://otvarta.pl/ . U nich znajdziecie świetne możliwości mobilnego internetu 5G. Dostawca sprawdzony, posiada dobre ceny, więc koniecznie zainteresujcie się ofertą. Dostawca wykorzystuje nowoczesne technologie.
zuzula12

Re: Telewizja i internet w Iławie

Post autor: zuzula12 »

Polecam wam internet bezprzewodowy bez limitu sprawdźcie sobie na taką ofertę. Jeśli chcecie mieć szybki i bezprzewodowy Internet bez limitu to ta oferta powinna was zainteresować.
ODPOWIEDZ