Własna strona internetowa

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
huberta-86
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 13:22

Własna strona internetowa

Post autor: huberta-86 »

Cześć! Własną działalność prowadzę dopiero od niedawna, ale doszłam do wniosku, że obowiązkowo powinnam mieć własną stronę. Udało mi się znaleźć ekipę, która tworzy strony internetowe w Katowicach, także będę się z nimi kontaktować. Chciałabym się od was dowiedzieć - jak myślicie, czy taka profesjonalna strona sprawi, że odezwie się do mnie więcej potencjalnych klientów? Ja mam ogromną nadzieję, że tak.
mrówka

Re: Własna strona internetowa

Post autor: mrówka »

Jeśli posiadacie własną stronę i chcielibyście zwiększyć ruch na niej oraz dochody jakie będzie generowała, to najlepiej moim zdaniem jest wynająć do tego specjalną firmę : https://prestashow.pl/. Takie firmy znają się na takich działaniach a do tego mają odpowiednie oprogramowanie, które pomaga im realizować założone cele!
Piotruś

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Piotruś »

Jak już zrobisz stronę internetową to nie zapomnij zrobić backup danych w razie awarii bo odzyskiwanie danych to kosztowna sprawa. Dobrze mieć taki backup zrobiony na osobnym serwerze lub innym urządzeniu. Jak nie wiesz spytaj o poradę kogoś z IT to szybko ci to ogarnie i zabezpieczy przed problemem.
strońka32

Re: Własna strona internetowa

Post autor: strońka32 »

Chcesz aby twoja firma miała najlepszy marketing. Ja się zdecydowałem na strone internetową od firmy projektowanie stron internetowych gliwice . Wystarczy spojrzeć na ich stronę, jest profesjonalna, strona waszej firmy na pewno będzie miała oryginalną grafikę która zapada w pamięć. Te strony internetowe są wykonane intuicyjnie aby uzytkownik

adobe flash na androida
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:37

Re: Własna strona internetowa

Post autor: deborah »

huberta-86 pisze: ↑11 sty 2021, 4:48 Cześć! Własną działalność prowadzę dopiero od niedawna, ale doszłam do wniosku, że obowiązkowo powinnam mieć własną stronę. Udało mi się znaleźć ekipę, która tworzy strony internetowe w Katowicach, także będę się z nimi kontaktować. Chciałabym się od was dowiedzieć - jak myślicie, czy taka profesjonalna strona sprawi, że odezwie się do mnie więcej potencjalnych klientów? Ja mam ogromną nadzieję, że tak.
Strona internetowa jest wizytówką firmy, dlatego warto jest zainwestować w agencję marketingową, która oferuje tworzenie blogów, stron i portali informacyjnych. Można tym fajnie urozmaicić całą stronę internetową i przyciągnąć nowych klientów ;) A co najlepsze, Ty masz to z głowy bo wszystkim zajmują się specjaliści.
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 44
Rejestracja: 26 mar 2020, 11:46

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Doris »

Sprawdź jak wygląda koszt strony internetowej Łódź, a potem rzuć okiem na portfolio firmy Internetowe strony www. Myślę, że to przekona cię, że warto zrobić stronę właśnie u nich. Rzetelni, kreatywni, terminowi. A do tego z indywidualnym podejściem do tematu. Ich strony wyróżniają się jakością i do widać.
Czapu

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Czapu »

Powiem ci, że utworzenie własnej strony internetowej to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy w obszarze marketingu firmy. U mnie w firmie tez długo wahaliśmy się, czy to w ogóle się opłaca. Teraz mnóstwo klientów trafia do nas z wyszukiwarki, dzięki świetnie zoptymalizowanej pod SEO stronie internetowej. Jest to zasługa
Gacek

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Gacek »

Sama strona internetowa nie sprawi, że pozyskasz więcej klientów. Żeby strona internetowa była skuteczna musisz zadbać nie tylko o jej wygląd i treści ale też o odpowiednią optymalizację SEO i jej pozycjonowanie. Taką kompleksową usługę wykonała dla nas agencja Pixels Perfect https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ Sprawdź ich stronę i oceń sam czy chcesz z ich usług skorzystać.
ODPOWIEDZ