Woda i jej uzdatnianie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Abraham_73
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 3:14

Woda i jej uzdatnianie

Post autor: Abraham_73 »

Witam serdecznie. Niekiedy pracownicy czy nawet właściciele zakładów przemysłowych nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest uzdatnianie wody. Służą do tego przeróżne chemikalia, ale w ich doborze warto kierować się opiniami specjalistów. Korzystaliście z tego rodzaju pomocy? Jakie macie doświadczenia?
ginamó

Re: Woda i jej uzdatnianie

Post autor: ginamó »

Uzdatnianie wody stało się możliwe również i w moim przypadku. Za sprawą oferty https://synapo.pl/o-uzdatnianiu-wody/ okazało się to całkowicie możliwe. Czysta i miękka woda w domu oraz przemyśle powinna być dostępna zawsze, teraz faktycznie stało się to możliwe! Takie urządzenia to przyszłość.
ewuś813

Re: Woda i jej uzdatnianie

Post autor: ewuś813 »

Abraham_73 pisze: ↑27 lip 2021, 8:43 Witam serdecznie. Niekiedy pracownicy czy nawet właściciele zakładów przemysłowych nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest ....... Służą do tego przeróżne chemikalia, ale w ich doborze warto kierować się opiniami specjalistów. Korzystaliście z tego rodzaju pomocy? Jakie macie doświadczenia?
A jak się wszystko bada?

___
https://vendostudio.pl/plakaty-propagan ... cja-scian/

spa krynica morska
gyt

Re: Woda i jej uzdatnianie

Post autor: gyt »

Uzdatnianie wody jest naprawdę ważne w naszej branży, dlatego zdecydowaliśmy się na wybudowanie stacji uzdatniania. Tym zagadnieniem profesjonalnie i kompleksowo zajęła się u nas firma Aqualine z Ząbek (działają na terenie Warszawy). Terminowo zjawili się na placu budowy i zaczęli prace, terminowo ją także zakończyli, pracowali porządnie, nie szli na skróty, tylko wykonali kawał dobrej roboty. Cenowo wyszło opłacalnie, szczerze ich wszystkim polecam, naprawdę świetnie z nimi trafiliśmy. Obecnie ze stacji korzystamy już drugi rok, woda w niej jest oczyszczana mechanicznie i chemicznie.
yeyeh

Re: Woda i jej uzdatnianie

Post autor: yeyeh »

Mamy stację uzdatniania wody. Nasza woda jest ozonowana, odżelaziana, zmiękczana itp. Nie będę się teraz rozpisywać na ten temat, bo na pewno wiecie, o co chodzi w oczyszczaniu wody. Systemy uzdatniania wdrożyła u nas firma PROCON http://dualfiltry.pl/uslugi z Warszawy i oni wykonali ogrom pracy. Naprawdę kompleksowo podeszli do tego zlecenia i jesteśmy zadowoleni z efektów ich pracy. Woda jest odpowiednio uzdatniona, cenowo wyszło to korzystnie. Uważam, że firma jest godna polecenia.
ODPOWIEDZ