Wyposażenie piekarni - kupić online?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 186
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:24

Wyposażenie piekarni - kupić online?

Post autor: Azalia »

Da się gdzieś kupić takie wyposażenie piekarni w internecie?
Sama poszperałam co nieco i na przykład tutaj https://gastroprodukt.pl/piekarnia znalazłam trochę takich rzeczy.
Może ktoś z was też kompletował tego typu sprzęt i podpowie, gdzie jeszcze warto szukać?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Fajnie będzie sprawdzić różne dostępne opcje.
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Wyposażenie piekarni - kupić online?

Post autor: mariola12 »

Ja mam swoją piekarnie i rozważam opcję dowozu swoich wypieków do klientów indywidualnych aby nie musieli wychodzić z domu, niedawno na stronie https://prostkey.pl/oferta/opakowania/fasonowe widziałam ciekawe opakowania fasonowe które były by idealne do takich zadań. Wydaje mi się że byłabym jedyną taką piekarnia w okolicy.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 36
Rejestracja: 08 mar 2020, 22:30

Re: Wyposażenie piekarni - kupić online?

Post autor: owsianka91 »

Myślę, ze w każdej piekarni powinny znaleźć się innowacyjne opakowania pozwalające na odpowiednie zabezpieczenie wypieków. Jeśli nie wiesz gdzie kupić takie opakowania zajrzyj na https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... ontainers/ Są wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości i zapewniają odpowiednie zabezpieczenie zawartości.
Awatar użytkownika
Emotka
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:03

Re: Wyposażenie piekarni - kupić online?

Post autor: Emotka »

Piekarnia to bardzo specyficzne miejsce,oprócz mebli i urządzeń,które są konieczne i typowo przeznaczone do tego typu działalności,warto zakupić też wentylator kolumnowy,który schłodzi pomieszczenie,zwiększy komfort pracy i piekarzy i odwiedzających piekarnię klientów.Zastanawiając się nad wyborem konkretnego modelu,warto nieco więcej na ten temat poczytać,porównać parametry techniczne zamieszczone na stronie https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7319
Kaśia

Re: Wyposażenie piekarni - kupić online?

Post autor: Kaśia »

Jednym z niezbędnych elementów, jaki będzie potrzebny, to woreczki foliowe na chleb. Dlatego przyda Ci się, producent woreczków foliowych. Ważne jest to, byś dobrze przemyślał etykietę na woreczku. Wielu ludzi, nieświadomie, zwraca na to uwagę. Na takiej etykiecie, są również ważne informacje, takie jak skład oraz data ważności.
ODPOWIEDZ