Zakup obrabiarki do metalu

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Zakup obrabiarki do metalu

Post autor: milla27 »

Mój partner chce kupić obrabiarkę do metalu. Szukamy już jej od dłuższego czasu, ale myślimy o kupnie używanej, bo nie będziemy jej aż tak często używać. Myślimy o tym sklepie https://prometobrabiarki.pl/obrabiarki-do-metalu/. Mają duży wybór. Co o nich sądzicie?
hła

Re: Zakup obrabiarki do metalu

Post autor: hła »

Jeżeli chodzi o projektowanie i budowę maszyn, to w tym zakresie najlepsi są specjaliści z firmy GM AUTOMATYKA z Krakowa https://www.gmautomatyka.pl/oferta. To rzetelna firma, mają szeroki zakres usług, są prawdziwymi specjalistami zajmującymi się automatyką przemysłową, projektowaniem linii montażowych, itp. Pracują bardzo dobrze, terminowo, bez problemu można dogadać się z nimi co do szczegółów zamówienia, polecam.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 174
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Zakup obrabiarki do metalu

Post autor: stokrotka »

Mamy w naszej firmie obrabiarki cnc zupełnie innego producenta, postawiliśmy na jakość i szerokie zastosowanie tych maszyn. Wiadomo że obróbka CNC sprawia, że proces sterowania maszynami odbywa się komputerowo dzięki sterownikom i jest wyjątkowo precyzyjny
Piotruś

Re: Zakup obrabiarki do metalu

Post autor: Piotruś »

Jak już zakupisz obrabiarkę to na pewno przyda ci się usługa firmy https://academia-cad.pl/projektowanie-cad/ która może wykonać wizualizację tego co chcesz produkować lub animację 3D która przedstawi zasadę działania lub budowy. Takie działanie pozwoli ci zobaczyć jak będzie wyglądać twój pomysł i pozwoli wykryć ewentualne rzeczy do poprawki. Unikasz dzięki nim kosztownych poprawek w fazie produkcji.
ODPOWIEDZ