Zdjęcia do sklepu internetowego

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Melchior_82

Zdjęcia do sklepu internetowego

Post autor: Melchior_82 »

Witam. Znacie kogoś, kto zajmuje się fotografią produktową? Chcę zlecić komuś wykonanie zdjęć reklamowych produktów z mojego sklepu internetowego. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Urszula79

Re: Zdjęcia do sklepu internetowego

Post autor: Urszula79 »

Ja korzystałam z usług justart-studio.com, bo to studio polecono mi na innym forum. Nasza współpraca przebiegła pomyślnie. Mam wrażenie, że reklama to ich druga specjalizacja poza fotografią. Zdjęcia wyszły świetne. Szczerze polecam!

korekta nosa najlepsza klinika
Awatar użytkownika
Barucha

Post autor: Barucha »

To bardzo ważne żeby w sklepie internetowym były dobre jakościowo zdjęcia. Jeśli w ogóle chcecie żeby wasz biznes lepiej prosperował to na http://marketing.media.pl/ poczytajcie sobie o tym jak prowadzić marketing internetowy. Najgorsze co można zrobić to stać w miejscu
Awatar użytkownika
kozi44

Post autor: kozi44 »

Pamiętaj o dobrym promowaniu własnego biznesu, a jeśli masz sklep internetowy to z pewnością potrzebujesz reklamy, SEO. Sprawdź ofertę na stronie https://seospot.pl. Dzięki odpowiednim działaniom marketingowym możliwe jest dotarcie do większej ilości klientów.
Awatar użytkownika
Manga98

Post autor: Manga98 »

W sklepie internetowym musza być dobre zdjęcia, bo one mają duży udział w sprzedaży. Pod kątem seo ważne są dobre opisy z uwzględnieniem słów kluczowych.
ODPOWIEDZ