zmiana spółki

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Tomiś

zmiana spółki

Post autor: Tomiś »

A czy ktoś sie orientuje jaki to byłby koszt jak firma zmienia sie ze społki z o.o. na spółke akcyjna, wiem że zmienia sie kapitał zakładowy no i z udziałów robi się akcje, szef mysli nad takim rozwiązaniem jak opisała je jedna z firm tutaj: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dynami ... 38891.html podobna sciężka rozwoju ale my jesteśmy z innej branży, dotyczy bardziej nowych technologii
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: zmiana spółki

Post autor: codzienny »

Niestety ja się do końca na spółkach nie znam i tak na dobrą sprawę to dopiero co zaczynam co nieco na ich temat się dowiadywać. Całkiem niedawno miałem okazję przeczytać bardzo fajny artykuł https://3obieg.pl/jak-zalozyc-spolke-z- ... -po-kroku/ gdzie właśnie wyjaśniono jak należy taką spółkę założyć.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: zmiana spółki

Post autor: codzienny »

Myślę, że również bardzo ważną sprawą jest to, aby bez problemu móc założyć własną spółkę również i za granicą naszego kraju. W takiej sytuacji polecam od razu skontaktowanie się z http://www.thompsonstein.com/ gdyż oni zapewnią pełne wsparcie w aspekcie prawnopodatkowym.
ODPOWIEDZ