Dobry tłumacz to jaki?

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
wanda_73
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:54

Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: wanda_73 »

Cześć! Czym powinien się waszym zdaniem charakteryzować dobry tłumacz? Ja zwykle zlecam tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego, więc ważna jest dla mnie pełna poprawność językowa i odpowiednia terminologia. Na szczęście mam pod ręką kogoś, kto się na tym zna. Wy też macie to szczęście?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: Kamilla36 »

Dobry tłumacz to taki, który jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Jeśli ja, miałabym polecić Ci jakiekolwiek dobre biuro tłumaczeń, to byłoby to https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ - ma świetne opinie i oferuje m.in. tłumaczenia ustne!
miśka

Re: Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: miśka »

Jak poszukujesz dobrych tłumaczy to szukaj takich którzy prowadzą oferty na tłumaczenia specjalistyczne ponieważ takie firmy zajmują się naprawdę zaawansowanymi językami. Na stronie https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Znajdziesz na przykład bardzo dobre biuro które powinno rozwiazac twoje problemy.
tobiaszjabloński

Re: Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: tobiaszjabloński »

Jeśli nadal szukasz sprawdzonej firmy od tłumaczeń, która wywiązuje się ze swoich obowiązków, to polecam sprawdzić usługi firmy https://tlumacz-in.pl/ z Warszawy. Jak dla mnie są najlepsi w tym co robią. A przerobiłem przez ostatnie lata wiele firm zajmujących się tłumaczeniami.
Paweł

Re: Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: Paweł »

Jeśli chodzi o biuro tłumaczeń to zerknijcie na stronę https://dogadamycie.pl z nimi każdy się dogada o każdej porze i na całym świecie. I to jeszcze w wielu językach. Z ich usług można korzystać zgłaszając się przez formularz jaki jest na stronie. Bardzo fajna i wygodna opcja. Korzystajcie. Zachęcam.
matuś

Re: Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: matuś »

Jeśli będziecie szukać dobrego biura tłumaczeń to zobaczcie tu https://www.kolodziej-albion.com.pl/tlu ... a/medyczne Tu szybko, rzetelnie zostaną przetłumaczono mi dokumenty medyczne. Potrzebowałam przetłumaczyć na język angielski dokumentację medyczną min wyniki badań onkologicznych. Po nawiązaniu kontaktu , bardzo krótkim czasie (24 godz) otrzymałam przetłumaczone dokumenty. A cena wcale nie była wysoka.
Eryś77

Re: Dobry tłumacz to jaki?

Post autor: Eryś77 »

Jeśli chodzi o dobrego tłumacza to warto szukać go w internecie. Z tego co wiem to tłumacz rumuński polski bez problemu przetłumaczy przeróżne papiery ale również strony internetowe czy też ogłoszenia. Dlatego też warto szukać takiego tłumacza w internecie.
ODPOWIEDZ