GFT Inteligentny dom

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Teodozjusz_74
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 14:58

GFT Inteligentny dom

Post autor: Teodozjusz_74 »

Witam serdecznie. Czy słyszeliście o firmie fotowoltaika.gft.pl z Torunia? Od dawna zastanawiałem się nad inwestycją w fotowoltaikę, ale nie mogłem zdecydować się na wykonawcę w kwestii montażu. Oferta tej firmy wydaje się naprawdę atrakcyjna. Też tak uważacie?
Awatar użytkownika
Konstancja-75
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 16:09

Re: GFT Inteligentny dom

Post autor: Konstancja-75 »

Warto wspomnieć, że firma zajmuje się nie tylko fotowoltaiką dla domu, ale i dla biznesu czy rolnictwa. Oferują najmocniejsze na rynku panele od wiodących producentów. Poza tym dostosowują instalacje do indywidualnych warunków każdego klienta. To w mojej opinii firma warta polecenia.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: GFT Inteligentny dom

Post autor: Kamilla36 »

Rozwiązanie jest super, zainteresujcie się tym, jeżeli szukacie ekologicznych rozwiązań do domu. Widziałam że w firmiehttps://strefaenergii.com/ zajmują się takimi rzeczami. Także ogarniecie tu kwestie z taką opcją, jak energia fotowoltaiczna dofinansowanie. Mają tutaj najlepszych specjalistów.
Alinć

Re: GFT Inteligentny dom

Post autor: Alinć »

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie ta bezprzewodowa żarówka LED Smart WiFi ze ściemniaczem. Postanowiłem do swojego domu wprowadzać tylko nowoczesne rozwiązania i taka opcja https://www.wisp.pl/p7899,tp-link-tapo-l510e.html jak najbardziej zgadza się z moją filozofią.
Dzięcioł

Re: GFT Inteligentny dom

Post autor: Dzięcioł »

Takie nowoczesne rozwiązania to super sprawa. My póki co zdecydowaliśmy się na inteligentny system sterowania temperaturą. Bardzo wygodne rozwiązanie, które zwiększa komfort mieszkania, ale także pozwala na oszczędzanie ciepła. Całością (projektem i montażem) zajęła sie u nas firma Salus Controls - https://salus-controls.pl/. Firma ma ogromne doświadczenie i profesjonalnych pracowników. Wszystkim zajęli się kompleksowo, bardzo sprawnie i solidnie.
ODPOWIEDZ